Chad Michael Murray

7,1
4 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Jakim trzeba byc głupim, żeby zdradzić boską Sophie Bush z tą wywłoką Paris?!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klaudia2251

Również uważam to za nierozsądne z jego strony , co nie zmienia faktu , że nadal go lubię. Jego życie prywatne jest nieistotne. Sophia jest zaradną kobietą ,więc sobie poradzi w życiu bez Chada.

krytycznaa

jestescie pewne ze takie zdarzenie mialo miejsce? nie slyszalam o tym zeby ich malzenstwo rozpadlo sie z powodu zdrady

onangelicwings

Na sto procent ich małżeństwo rozpadło się przez zdradę Chada, właśnie z Paris Hilton. Ona w tym czasie spotykała się z Nickiem Carterem z Backstreet Boys i on czy jego brat w jednym wywiadzie powiedział że Nick nie jest już z Paris bo go zdradziła z Chadem...tu link...http://www.youtube.com/watch?v=IwiZ0sTaV2I

klaudia2251

Ludzie mają czasem chwile słabości, ale z tą brzydką Paris, tosz to skóra i wielki łeb z blond włosamy jest.
Szkoda Sophie, bo trzeba być really poje ten tego, żeby nie widzieć kto jest naprawdę ładny;)

Marika321

Wiesz atrakcyjność mężczyzny to raczej nie ma nic wspólnego wyglądem, u kobiet rzeczywiście odgrywa dużą rolę.
Jest jednakże jakiś procent mężczyzn, którzy atrakcyjność kobiet postrzegają jako coś innego niż uroda pań.
Bardziej patrzą na osobowość kobiety, podobnie oceniając kobietę pod tym względem jak atrakcyjność
widzą kobiety w mężczyznach, gdzie przecież pociągający mężczyzna nie ma nic wspólnego z wyglądem tylko ma wyraziste cechy męskie.

returner

Nie, nie źle mnie rozumiesz:)
Ja popieram Twoją wypowiedź w 100 % :)
Po prostu Hilton nie ma w głowie nic absolutnie ...

Marika321

Już samo to, że z nią się zadawał świadczy o jego poziomie, że taka pusta laska jest dla niego atrakcyjna,
więc nie wiem po co w ogóle ta dyskusja :)
Co do kobiet to raczej jestem zdania, że to jak postrzegają atrakcyjność mężczyzn zależne jest w
dużym stopniu od inteligencji i poczucia własnej wartości kobiety.
Hmm kobiety z niskim poczuciem własnej wartości wystarczy,
że facet jest ładny lub wysoki-dobrze zbudowany,mimo że maja nijaki charakter.
Te wyższym poczuciem własnej wartości gustują w
pewnych siebie, zaradnych, czy bogatych nawet jak są prostakami lub egoistami.
Te co najbardziej się cenią kobiety szukają mężczyzn z klasą z świetną osobowością. Powiedzmy pewnych siebie, zdecydowanych, władczych w pozytywnym słowa znaczeniu, inteligentnych, szarmanckich, eleganckich,
wzbudzających pozytywne emocje, roztaczających pozytywną energię, przebojowych, zaskakujących,
troskliwych, zabawnych, mających pasje, zainteresowania, żadnych życia, mających ambicje, cele, marzenia.
Takich mężczyzn jest oczywiście bardzo mało.
Ale jak to w życiu bywa kobiety widzą często to co chcą widzieć :)
A przecież najprostsza droga to oceniać tylko po czynach, bo to one określają ludzi.

returner

Nic dodać, nic ująć, jestem tego samego zdania!

klaudia2251

jak trzeba być głupim, żeby się interesować życiem gwiazd, które i tak mają was w dupie

forzamilan1

Jakim trzeba być prostakiem, żeby napisać coś takiego do kogoś o kim się nie ma pojęcia?

klaudia2251

czyli tzn., że odpisywać mogą Ci tylko te osoby co Cię znają czy najpierw trzeba Cię poznać, żeby Ci odpisać ? :D

forzamilan1

Absolutnie...ale pisanie, że jestem głupia, nie mając najmniejszego pojęcia o moim charakterze jest delikatnie mówiąc buractwem.

klaudia2251

A nie uważasz, że to co napisałaś mądre raczej nie jest?

forzamilan1

Po pierwsze napisałam ten post 2 lata temu więc jest to trochę odgrzewana sprawa a poza tym nie widzę kompletnie nic głupiego w komentowaniu na forum filmowym życia jakiegoś aktora/bohatera. Może dobór słów nie jest powalający ale nie pisałam tego w jakiejś poważnej rozmowie o życiu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones