Chad Michael Murray

7,1
4 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Mam smutne wieści dla fanów Chada i SOphii, a wierzę, ze jest ich wielu, ponieważ jest yo wspaniała para. Kilka dni temu została ogłoszona przez US Weekly "Najgorętszą nową parą hollywood". Niesety w kilka dni potem wyszło już na jaw oficjalnie, ze CHad i Sophia są w separacji. Już od dawna krążyły słuchy, że coś jest między nimi nie tak, ale nikt w to nie wierzył. W końcu byli tak dobrani! To, ze sa w separacji padło z ust samych zainteresowanych:

"I am saddened to announce that Sophia and I are separating," said Murray. "This is a very difficult time for me."
"This is a difficult and unfortunate situation," said Bush in a statement. "I am glad this is being resolved sooner rather than later."

po 5 miesiącach małżeństwa zdecydowali się na seprację. Prawdopodobnie jest to wina Chada, który nie dorósł jeszcze do małżeństwa. Zdradził on Sophię. Jest on takim typem faceta, który po prostu nie wiąże sie na stałe ( tak oceniali go wszyscy w Wilmington). Teraz dopiero wyszło na jaw, ze wszyscy byli zaskoczeni, ze Chad zdecydował się ożenić z Sophią, ponieważ nie ejst to typ faceta, który lubi się wiązac na stałe. Wydaje mi się, ze Chad na pewno kocha Sophię, ale za szybko się ożenił, po prostu nie był na to jeszcze gotowy. Oczywiście wszystko to o Chadzie jest z nieoficjalnych źródeł, więc może być to nieprawda, ale uważam, ze jest w tym sporo prawdy. Wierzę, ze Chad i Sophia już niedługo będą znowu razem

frescosenorita

mi się wydaje że to jest bardziej wina sophii a nie chada no ale nie wiem........... być możę fragmenty twojej wypowiedzi umieszczę na blogu www.chad-m-murray.mylog.pl mam nadzieję że ci to nie przeszkadza:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones