Chad Michael Murray

7,1
4 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Jeśli powstałby film miasto kości to on jest poprostu idealny do roli jace'a tylko żeby miał włoski trochę dłuższę. a akurat nie ma żednych innych propozycji.

cordelia15

Zgadzam się! Pasuje idealnie! Tak sobie właśnie myślałam...O ile nakręcą film. Ale powinni,byłby świetny. Tylko niech reżyser nie spapra i scenariusz nie odbiega za bardzo od książki jak w ,,Zmierzchu'' ;p

cordelia15

Hmmm... rzezywiscie. Nadawalby sie. :D

cordelia15

Tylko ze Jace miał 17 lat a on ma 29 :/

asia417

No tak... ale aktorzy czesto graja duzo mlodszych od siebie ;) On tez wcielal sie w role 17-latka. I dobrze mu poszlo ;D

cordelia15

nie grzesz. On jako Jace?!
Postać Jace jest skomplikowana, a Chad moze jedynie grać gwiazdki komedii romantycznych. Nie potrafiłby wyrazić takich emocji, jak Jace w stosunku do Clary.
Z wyglądu, owszem, nadawałby się, ale jego gra aktorska pozostawia wiele do zyczenia.

Reglisse

Ja prędzej widziałabym w tej roli Alex'a Pettyfer'a. :))

nnikoolciaa

Ja tak samo!
A kogo byście widzieli w roli Clary?;*

Katherine1

Ja wyobrażam sobie w tej roli Alexz Johnson . Tylko musiała by wrócic do płomiennego koloru włosów . ;)

nnikoolciaa

Ja wogóle nie widzę Alex'a w tej roli jakoś nie pasuje mi do roli sarkastycznego chłopaka . Uważam że Chad dużo lepiej pasował by do odegrania tej postaci .

cordelia15

Ogolnie o Alexie myslalam na poczatku, ze nadawalby sie do tej roli, ale jedynie z wygladu. Szczerze mowiac nie mam zielonego pojecia w tej chwili kto powinien zagrac Jace'a

Claairee

mi by sie widzialo jak juz to : chad - jace i sophia bush - clary xD

Notebook

sophia mi szczerze mówiąc do roli Clary nie pasuje ani trpche. bo Sophia ma troche taki wygląd buntowniczki a Clary raczej była spokojna.. ale Chad jako Jace to idealnie pasuje

antek1295

Do Chada nic nie mam , ale słabo mi pasuje do roli Jace'a . Do Clary ... Co powiedzie na Emmę Roberts ? ; >

american.3idiot

Osobiście nie przepadam za Emmą ale to moje zdanie .

cordelia15

Obsada na Clary i Jace'a jest już wybrana. :)
Jace'a zagra - Jamie Campbell Bower
A Clary - Lily Collins.

A Chad faktycznie pasuje na Jace'a. Tylko, żeby był młodszy... ; D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones