Chad Michael Murray

7,1
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

orientuje się ktoś może co sie z nim dzieje, porzucił juz całkiem aktorstwo czy jak?
W sensie nie licząc OTH, z którego zresztą teraz też zgrezygnował od kilku lat nic nie nagrał, ktoś wie dlaczego?
Straszna szkoda bo dobry z niego aktor, a w żadnym filmie nie miał możliwości zabłyśnięcia.

Always_And_Forever

Chad rzucił nawet ostatnio rolę w One Tree Hill, Już nie zagra w następnym sezonie. Z kilku źródeł wiem, że chce być teraz reżyserem, a nie aktorem.

Klaudiabr

A niech sobie reżyseruje, byle by jeszcze kiedyś zagrał w filmie.

kasia12324

Słaby aktor z niego po prostu. Już jest za stary na filmy typu "Historia Kopciuszka", a do innych się nie nadaje, bo za cienki w te klocki jest.

Ewelcia_3

W sumie, to on mi na muzyka wygląda. Możliwe, więc że za muzykowanie się wziął (moje osobiste domysły).

Always_And_Forever

ja słyszałam że po prostu miał problemy.
nagle stał się tak bardzo słowny
i po prostu wygasł.

mycha9441

szkoda, lubiłam filmy z nic w sensie on ładnie się prezentuje, ale zawsze grał w takich mało ambitnych filmach szkoda.

Always_And_Forever

Nio masz rację, zawsze jego uroda dodawała wdzięku filmowi.. I to dzięki niemu zaczęłam oglądać OTH, z czego się bardzo cieszę :) Też chciałabym go zobaczyć jeszcze w jakimś filmie... ;]

daffy01

polecam film dom woskowych ciał:D tak suuper zagrał :D

użytkownik usunięty
daria012

Reżyserem? Wyreżyserował jeden odcinek OTH i moim zdaniem był to najgorszy odcinek w całych 6 sezonach.

Yyy a który to odcinek?

daffy01

6x11

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones