Chad Michael Murray

7,1
4 108 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Ale co wy się nim tak zachwycacie? Aktor z niego żaden, Johnnym Deppem też nie jest, ale nie jest taki najgorszy. Tylko po co płakać na jego widok? (zalosny)

Uma_Quentino

On jest po 1-wsze ładny...Bo fakt jest ładny...Po 2-gie gra w bardzo fajnych filmach...Bo jednak trzeba przyznać że gra w fajnych filmach...Jest interesującą postacia...I dziewczyny go lubią...Ja osobiście tesh...A ?johny Depp to niby co?Heh ładny?Prosze cię nie rozśmieszaj mnie...On jest strarszy od mojego taty (hahahhah)Taki ?Burak z niego...że masakra...Więć co to wogule za porównianie...Widać lubisz facetów po 40 (olol)hahaPoZDRO 600

anusya

No gwiazdą kina nie jest no ale mogę przyznac ze jest ładny.No gra w fajnych filmach ale to nie są jakies bardzo ambintne filmy.
A co do Johnnego Deppa to się mylisz.Na pewno więcej dziewczyn woli Johnnego,wolą dojrzalszych(nie mówie o wszystkich) ale tu nie tylko chodzi o ładną buzię tylko o talent.Chad nie ma go tyle co Johnny.Wogóle nie chce mi sie juz tu pisac bo i tak to nic nie da...

Klaudiiia

Wolisz dojżalszych facwtów Aha czyli ojcowie twoich koleżanek cię kręcą uuu fajnie...A pozatym Chad jest prawie dwa razy młodszy od Johnego więc w jego wieku może byc o wiele wiele lepszym aktorem niż Johny...Bo ma talent i fajnie gra...Cała kariera jeszcze przed nim...A Depp jest po 40 więc takico miał do pokazania to pokazał...Poprostu miał większą szanse pokazania się...Chad jeszcze jej nie miał wszystko przed nim...Moim zdaniem Chad jest o wiele fajniejszym facetem i jest sexowny ma fajne ciłao itp...A Depp taki sobie ale to rzecz gustu...

anusya

Czy ja napisałam że kręcą mnie ojcowie moich koleżanek?Nie,więc nie wmawiaj mi tego czego nie napisałam."Ma talent i fajnie gra"-super,jesteś w niego tak zapatrzona że szkoda gadac.Może się wyrobi ale nie wydaje mi się zeby osiągnął az tyle,i ze będzie lepszy od Johnnego.
Zainteresowałabyś się ambitniejszymi aktorami.Ja na Chada nic nie mam,bo zawsze go broniłam ale wkurzyło mnie to o Johnnym.Dla ciebie liczy się tylko ciałko a nie to co ma w głowie i co sobą reprezentuje.Tak,może nie podobac ci sie Depp ale po co od razu tak pisac?Poczytaj sobie troche wypowiedzi na całym filmwebie a sie przekonasz czy inni tez uwazają ze Depp to pasztet czy co tam powiedziałaś.Oczywiście podkreslam ze nie wszystkich zachwyca jego uroda ale większośc napewno...

anusya

No gwiazdą kina nie jest no ale mogę przyznac ze jest ładny.No gra w fajnych filmach ale to nie są jakies bardzo ambintne filmy.
A co do Johnnego Deppa to się mylisz.Na pewno więcej dziewczyn woli Johnnego,wolą dojrzalszych(nie mówie o wszystkich) ale tu nie tylko chodzi o ładną buzię tylko o talent.Chad nie ma go tyle co Johnny.Wogóle nie chce mi sie juz tu pisac bo i tak to nic nie da...

Klaudiiia

Johhny Depp w jego wieku gral juz w "Edwardzie Nożycorękim" a Chad z takimi produkcjami jak "Cinderella Story" czy "Domem Woskowych Ciał" moze sie schować i to nie chodzi o to kto jakich facetow lubi.Bo Murray pomimo tego, że ma ładną buzie to nic wiecej sobą nie reprezentuje, aktorzyna z niego przeciętny. Ale ty pewnie tego nie zrozumiesz skoro najwiekszym argumentem jaki potrafisz wypocic jest to ze ma ladne cialo, totalne pustactwo...

Klaudiiia

Johhny Depp w jego wieku gral juz w "Edwardzie Nożycorękim" a Chad z takimi produkcjami jak "Cinderella Story" czy "Domem Woskowych Ciał" moze sie schować i to nie chodzi o to kto jakich facetow lubi.Bo Murray pomimo tego, że ma ładną buzie to nic wiecej sobą nie reprezentuje, aktorzyna z niego przeciętny. Ale ty pewnie tego nie zrozumiesz skoro najwiekszym argumentem jaki potrafisz wypocic jest to ze ma ladne cialo, totalne pustactwo...

Klaudiiia

ANUSYA, czy jak Ci tam - jesteś bardzo zabawną dziewoją!!! ach...aż się zadumałam nad Twoją wypowiedzią...

Klaudiiia

ANUSYA, czy jak Ci tam - jesteś bardzo zabawną dziewoją!!! ach...aż się zadumałam nad Twoją wypowiedzią...

Coraline_Jones

Heh to dumaj dalej...Dziewojo...Tsss...Twoj e tecty na mnie nie działają...?Nie moge mieć właśnego zdania?!?!?!?!Więc chcecie sobie komentujcie...Gdybyście się wczytali to byście wiedzieli o co mi chodzi...Napewno jeżeli ktoś jest ładny ma fajne ciało i lepiej się reprezentuje ma większą szanse na dostanie roli niż jakis pryszczaty gruby placuch???Bo jakoś takich niema zbyt wielu w filmach a po ulicach chodza...Więc spoko...A ty DZIEWOJO dumaj dalej...Pozdro 600

Klaudiiia

Johhny Depp w jego wieku gral juz w "Edwardzie Nożycorękim" a Chad z takimi produkcjami jak "Cinderella Story" czy "Domem Woskowych Ciał" moze sie schować i to nie chodzi o to kto jakich facetow lubi.Bo Murray pomimo tego, że ma ładną buzie to nic wiecej sobą nie reprezentuje, aktorzyna z niego przeciętny. Ale ty pewnie tego nie zrozumiesz skoro najwiekszym argumentem jaki potrafisz wypocic jest to ze ma ladne cialo, totalne pustactwo...

Gladys

ANUSYA. Teraz to mi dowaliłaś! przynajmniej ja pisząc że się zadumałam nad Twoją wypowiedzią mam na myśli fakt że zastanowiłam się co Ty właściwie chcesz przekazać takim tekstem. Ty chyba zbytnio nie nadwyrężałaś się intelektualnie by to napisać. Jeśli aktor jest po 40 stce to już jest wrakiem, nie umie grać i nie może się podobać?! skoro Ty masz 13 lat to podoba Ci sie Chad. Jak skończysz 17, 18 lat zaczniesz inaczej na to patrzeć. Zdanie swoje możesz mieć, nikt Ci tego nie broni, tylko nie każdy musi sie z Tobą zgadzać, dziecko. Te pozdrowienie "pozdro 600" naprawdę błyskotliwe...

Gladys

Johnny Depp vs Chad M. Murray? Troche zabawne porownanie. Przeciez to sa aktorzy zupelnie innego kalibru. Chad jest raczej aktorem telewizyjnym, na ktorego owszem, czasem milo popatrzec, ale Johnny to jest juz uznanay aktor kinowy. I mimo ze do moich ulubiencow nienalezy (nie, nie z powodu wieku czy nieumiesnionego ciala :-D ) to niemoge odebrac mu jego "wielkosci". A Chad, chocby byl najprzystojniejszym aktorem swiata - jesli niewyrwie sie z TV i z grania w "teen flicks", to daleko nie zajdzie. Nawet jesli mu sie uda to gwarancji na "swietnosc" tak czy tak nie ma.

Swego czasu uwazalam Chada za prawdziwego przystojniaka, ale jak na moj gust jest zbyt "oczywistym" przystojniakiem, a tacy szybko mi sie nudza, bo nie maja w sobie nic co mozna by "odnalezc". A jezeli aktor jest mniej przystojny, jak na przyklad Jude Law, to przy kazdej nowej roli, mozna znalezc w nim cos nowego (w tym jak mowi, jak sie porusza, itd) co czyni go bardziej atrakcyjnym. No... ale to tylko moja opinia :-)

thalassa

dziecko...hmmm...owszem jestem dzieckiem....i nie rób ze mnie pustej blondynki...mam swoje zdanie i je podrzymuje...Jude Law wyglada zachowuje się jak gej....ale pominimy fakty sa gusta i gusciki....

anusya

Sama wygladasz jak burak!!! chciałabym zobaczyć twojego chada za 20 lat! gdy czytam twoje opinie to... aż żal!!! jak ty dziewczyno miałaś wogóle czelność porownywać johnnego do jakiegoś tam, pierwszego lepszego chada?! BOŻE LITOŚCI DLA TEJ DAMY!!! a tak na marginesie to ten cały chad nawet w połowie nie dorównuje deppowi pod kazdym względem: wygląd, talent itp.( ciało johnny też ma fajniejsze;-))

lawa_3

nie no! ten to dopiero ma ciało! ach...
http://rollercoasteroflove.files.wordpress.com/2007/08/johnny_depp_40.jpg

Uma_Quentino

Anusya

Na brodę merlina i świętą genowefę. Jak czytam te twoje wypowiedzi to mi się śmiać chce. Liczy się dla ciebie tylko fajne ciało, ach.... no tak. W końcu idzemy do kina żeby sobie popatrzeć na te muskuły a nie zobaczyć jak nasz ukochany akor spisuje się jako aktor. Chada lubię, albo powiem inaczej, uważam że jest przystojny, czy jest dobrym aktorem nie wiem, widziałam do raptem w dwoch filmach. Ale z Johnnym Deppe go porownywać? buhaha Dobre sobie. Johnny Depp jest AKTOREM, według mei przystojnym ale to już sprawa gustu, ale Johnny jest prawdziwym aktorem a nie chłopcem z plakatu. Co prawda, musze to napisać, Johnny nie skończył żadnej szkoły aktorskiej i niestety tu ma u mnie jakiś tam minus. Do tego pali i chyba ćpa. Rozumiem to jego własne życie, ale jednak jakoś to mnie boli. Lecz mimo wszystko Chad może się przy nim schować.
Piszesz że jeśli podziwiam Johnnego to kocham się w ojcach moich koleżanek? haha. śmieszne. Wiesz, ja mam lat 14 ale dla mnie Johnny jest jednym z młodszych aktorow ktorych podziwiam. Wiesz.. Alan Rickman ma lat 60 a jest według mnie fantastycznym, aktorem, pzrytojnym i ma cudowny głos, gregory Peck mając ok 70 lat zagrał w filmie Purpura i Czerń, poczarowal mnie tam. Sean Connery-aktor świetny, cudowny, "Twierdza"...choćby, jest aktorem naprawdę doświadczonym. Ian Mckellen... filmowy Gandalf jeśli nie kojarzysz, gra według mnie perfekcyjnie, uwielbiam tego aktora, jest boski... do tego jest gejem jesli byś nie wiedziała droga damo. Co chyba cię rownież gorszy, no nie?

Dziękuję.

kaczy_dziup

Po pierwsze - Johnny nie ćpa i nie pali już od dawna. PO drugie, baaaardzo ważne - jeśli aktor od początku nie jest świetny, w tym, co robi, to nigdy już nie będzie. Obejrzyj sobie, Anusya, najstarsze produkcje z Johnnym, a zrozumiesz. PO trzecie - jasne, że może Ci się podobać Chad, ale spójrz prawdzie w oczy - aktorem na Oscara to on nie jest, bo po urodzie to można oceniać modeli, ostatecznie piosenkarzy, a nie aktorów. Chociaż ja i tak uważam, że Depp jest bardzo przystojny, bo ma wyjątkowy, niepowtarzalny typ urody. Chad jest bardzo przystojny, owszem, ale jego "przystojność" jest dosyć pospolita w sensie, że takiej oczekujemy, gdy ktoś mówi "przystojny", nie jest ani trochę egzotyczna. To tyle:) Pozdrówka, pomyśl o tym trochę:P

Uma_Quentino

Nie przesadzaj Johnny depp jest zajebistym aktorem...widziałam go w roli romantyka , narkomana , mofiozy....i gra zaje fajnie...

Uma_Quentino

jestem w 100% zgodna z KlAuDiĄ ty jesteś za bardzo zapatrzona w dego Chada .... i fakt on moim zdaniem nie bedzie takim dobrym aktorem jak Depp moze i jest starszy ale i tak z niego fajny facet...jak dla mnie trochce za stary ale jak bym ja była starsza i bym miała mozliwość to jasne.... ( chciaz moze nie bo nie wiem jak jest prywatnie w jego zyciu)
Chad tez jest spooko ale aktor z nie go nie jest najleprzy....ma talent ale troche mniejszy od Deppa.....

Uma_Quentino

Ja natomiast bardzo lubię Chada i Johnnego. Prawdą jest, że na dzien dzisiejszy Johnny jest wiekszą gwiazdą, który zagrał w wielu super filmach,ale mysle, że jeszcze wszystko przed Chadem i ma spore szanse na zrobienie podobnej kariery co Johny.

Uma_Quentino

trochę słabe porównanie.. Chad M.M - Deep
Szczerze mówiąc to ja oglądając film nie skupiam sie na grze aktorów. Tylko na wyglądzie. Hę dużo tu zależy od gustu. Dla mnie Chad to przystojniak że uu. A Deep? hm nie oglądam filmów z nim, choć nie dziś oglądałam kawałek Charlie i fabryka czekolady czy jakoś tak. I on tam chyba grał. No tak porównajmy filmografie.. Różni się !! Choć i tak wolę Chada :* mmm

Uma_Quentino

nie widzę tu żadnego sensu w porównywaniu go do Deepa.
oczywiście jeśli chodzi o grę aktorską i dorobek filmowy.

bo jeśli chodzi o wygląd ..
no cóż. wiele osób zachwyca się Deepem, ale nie ja.
po prostu nie jest w moim typie :)
a Chad .. jak najbardziej tak ! ;D

Uma_Quentino

Depp podoba mi się tylko w roli pana WOnki hahaha :) No są różne gusty i nie można kogoś z tego powodu wyśmiewac czy coś ;] Chad jest ładny, fakt, a która dziewczyna by takiego nie chciała. Nie jest wybitnym aktorem, ale to już nie nasza broszka ;]. Od oceniania aktorstwa są krytycy, a nam ma się jego gra po prostu podobać. I podoba się 95% społeczeństwa :):P

weronka99

zgadzam się z Tobą.

podejrzewam, że nikt z nas/was nie jest żadnym porządnym krytykiem filmowym [ i chwała wam za to, bo z takim podejściem to byście tylko samych minusów i błędów się dopatrywali ]. tak więc nam, pospolitemu społeczeństwu, wystarczy, że gra aktorska będzie się PODOBAĆ i to wszystko.

oluskaa

Według mnie CMM to kolejny aktor robiący karierę twarzą i gołą klatą, podczas gdy gra jakby ktoś mu wsadził kij w tyłek.

max_c

Porównanie poniżej pasa.

Chad nie jest dobrym aktorem - zawsze ma te same miny, te same gesty.

A co do tego, że wszystko przed nim, jakoś ostatnio ta kariera mu nie idzie. Od House of Wax zagrał w jednym przeciętnym filmie, w którym miał krótką rolę.

Johnny w jego wieku już miał spory dorobek, więc nie ma co porównywać - to tak jakby porównać Lohan z Kidman.

They_Are_Not_You

Bez porównania.
Johny Deep jest w tej potyczce zdecydowanym faworytem. Dalsze komentarze nie mają chyba sensu.

max_c

ale większość przyzna, że czasem potrzebny jest nam film z przystojnym aktorem, jak to nazwałaś: ' robiącym karierę twarzą i gołą klatą '. choćby na odprężenie, zrelaksowanie po ciężkim dniu.. i to jeszcze najlepiej w komedii romantycznej i mamy ciekawą propozycję na jakiś babski wieczór :)

Uma_Quentino

A kto mówi odrazu o płakaniu?? Jest bardzo przystpjnym aktorem i bardzo mi się podoba jak zagrał w Historii Kopciuszka. A co do Johnnego Deppa to on mi się wgóle nie podoba, Chad Michael Murray jest od niego 100 razy przystojniejszy :D

annabells

też się zgodzę że Chad Michael Murray jest przystojny :) i gra w fajnych filmach podoba mi się jak gra w one tree hill albo jak zagrał w domu woskowych ciał :D jednak Jonny Depp jest starszy i bardziej doświadczony :P jednak za nim nie przepadam :p liczę na to że Chad jeszcze dostanie jakaś główną rolę w fajnym filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones