Chad Michael Murray

7,1
4 143 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Tak jak wszyscy w hollywood i oni musieli sie rozstac (o ile te plotki to prawda:) A nasza kochana Brookie tak ich zwiazku bronila...:D:P NO coz, widze ze nawet sami zainteresowani tak zaciekle nie dbali o swoje malzenstwo jak dzastonoga brookie i inne z pamietnego forum na sophie bush/.....:D:P Jak mi przykro:D:D

ankkaaa

No coż
Ja poprostu myśąłam, ze im sie uda

ASle Chad to zwykly palany

ankkaaa

Po prostu bomba, Chad zachował się jak gnojek, ale ty jesteś najszczęśliwszą osobą na świecie, bo miałas rację. Teraz pewnie czekasz, aż Chad rzuci się w twoje ramiona. Wielkie brawa, bo taka jestes przewidywalna. Biedna Sophia:/

Peyton_3

no maz racje Peyton
Cahd sie zachowla jak gnoje
Ale już anwet nie chodzi o zdarde tylko o to, ze sie upijal, chodził do klubów , flirtowala z barmankami i takei inne

frescosenorita

No i okazuje się, że ten przystojniak, którego tak lubiłam, to jeszcze niedorosły dzieciak i w takim razie nie zasługuje na Sophię!!!

Peyton_3

nie no sory very ale to sophia zdecydowała o seperacji i mi się tydaje że to duż jej wyny w tym jest!

www.chad-m-murray.mylog.pl

ankkaaa

No ja też się ciesze, że się rozstali. Wkońcu są jeszcze młodzi i to było troche za szybko na ślub. A Sophia mogła za niego nie wychodzić, przeciez chyba wiedziała jaki jest.... A tak pozatym to Chad jest super, ekstra, jest poporstu najfajniejszy :):):):):):):):):):):):)

użytkownik usunięty
ankkaaa

Niestety okazało się, że ów pan Murray nie jest wiele wart. Wiekszość sie cieszy, że się rozstali - nie wiem dlaczego. Przecież i tak nie mamy u niego rzadnych szans. A on sobie tylko najpiękniejsze lata życia spaprał :

mam nadzeje ze mialas zamiar napisac "żadnych" zamiast rzadnych, bo inaczej, o zgrozo ,byloby tragicznie z twoja ortografia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones