Chad Michael Murray

7,1
4 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Dokładnie wczoraj przeczytałem sobie tematy "Murray czy Brody", "Ma talent" i "top 100 ?!" i muszę wam powiedzieć, drodzy fani tegoż aktorzyny, że zaniemówiłem...
To znaczy zaniemówiłem na początku, bo później wasze posty wywołały u mnie salwy śmiechu i spazmy rechotania, ale po kolei...
Zacznijmy od pierwszego tematu czyli "Murray czy Brody"...
Widząc odpowiedzi ludzi, którzy poradzili sobie z dylematem na kogo oddać swój cenny głos, włos na głowie się jeży.I tak oto wybrałem najciekawsze odpowiedzi:

"Chad Michael Murray 5
Adam Brody 6
Wole Chada, bo jest lepszym aktorem, a Brody'ego nie cierpię!" ~ Vegeta

"Ja oczywiscie głosuje na Chad'a Murray...Brody sie przy nim chowa:-D.On jest poprostu boski:)" ~ pauletta_86

"(...)Murray ma w swoim dorobku więcej seriali i ról drugolanowych co nie daje mi takiego sukcesu jaki osiąga Brody. Ale nadrabia to swoim wyglądem" ~ kasizuzia

"(...)Chad-23;D (głównie za talent i wygląd) (...)" ~ Malwa

Ad. tematu ~> Ręce poprostu opadają po przeczytaniu tego...
@ Vegeta ~> Rozumiem, że Brodyego możesz nie cierpieć, ale nazywać Murraya lepszym aktorem (przy założeniu, że on w ogóle jest aktorem...) to już raczej sporej wagi przegięcie.
Zaraz napiszesz, że o gustach się nie dyskutuje, ale to normalna wymówka.
Nie podałeś dlaczego Chad jest lepszy, a to pozwala nie traktować Cię poważnie...
@ pauletta_86 ~> Rozmawiamy o wyglądzie czy o grze aktorskiej dziewko ?!
@ kasizuzia ~> Jedyna, która zauważyła różnicę między poziomem gry Adama i Chada, ale drugi delikwent nadrabia wg. niej wyglądem, wiec cóż rzecz... Skromna dziewucha... Wystarczy, żeby sobie Chad stał przez 1,5 godziny na ekranie i ona będzie zadowolona, bo w końcu nadrabia, no nie ?!
@ Malwa ~> Jestem facetem więc nie będe się wypowiadał o jego wyglądzie (zaraz mi tu jakaś wyskoczy, że mu zazdroszcze etc...), ale co do jego (wątpliwego) talentu, to już muszę powiedzieć cokolwiek...
On ma talent do grania w filmach o nastolatkach, dla nastolatek i gra przedewszystkim siebie...

Kolejny (drugi już) temat czyli "Ma talent"...

"(...)jak Chad lubi grac w takich filmach to niech sobie gra! (...)" ~ sunny0

"Hej a ja was pobiję bo oglądałam film dokładnie 46 razy!!! Byłam od niego uzalezniona i musiałam codziennie 2 razy obejrzeć i tak jakos sie uzbierało :) a Zakrecony piątek i Dom Woskowych Ciał po ok. 7-8 razy" ~ Hilary_Duff

"ja tam go lubie oglądać ze wzgledu na to że jest przystojny, a nie jak gra :)" ~ paulina3333

Ad.tematu ~> tu już nieco bardziej na poważnie, acz...
@ sunny0 ~> Wydaje mi się, że Chad nie lubi grać w takich filmach, on jest zmuszony w nich grać, bo innych propozycji najprościej w świecie nie ma...
@ Hilary_Duff ~> Powodzenia, życzę koleżance... Oglądaj więcej filmów z Chadem to trafisz na intensywną, ale będziesz rozanielona, że konając wrzucisz monetę do automatu szpitalnego, ten uruchomi TV, no i umrzesz przy filmie z Chadem...
@ paulina333 ~> Przepraszam to forum "Przystojniacy, Ciacha etc. ?" czy filmweb, forum o aktorach i filmach, hm ?

Trzeci temat to już zrzeszenie ludzi, którzy są zwyczajnie oburzeni wysoką pozycją, "ulubieńca" płci pięknej w rankingu aktorów...
Cóż rzec...
Taki pajac osiąga wyższą pozycję po jakiś kilku rolach w serialach, względnie w filmach dla nastolatków, niż aktor grający w "poważnych" filmach, tworzący "poważne" kreacje aktorskie...
Cóż... Młode "landryny" wypierają z forum ludzi, którzy na filmach się znają (nie twierdzę, że ja się znam...)...

Podsumowując ~> Pojedynek Murray - Brody wygrywa oczywiście ten drugi, i nie dlatego, że jestem fanem The O.C. [OTH też udało mi się zobaczyć], ale, że tworzy lepsze kreacje aktorskie [przedewszystkim takie, które się pamięta], i ma bogatszą filmografię...
Nikt nie przekona mnie, że jest inaczej - to zaznaczę na wstępie !
Jedni mylą filmweb z forum dyskutantów o urodzie, inne rozanielone dziewczęta oglądają filmy z delikwentem Murrayem po 10 razy, jeszcze innyi szczerze nim gardzą...
Jeśli miałbym wybrać w, której grupie jestem ja to raczej byłaby to ta ostatnia, bo o ile można nazwać go aktorem to raczej bardzo słabym, niszowym, ratującym swoją karierę młodzieżowymi produkcjami...
Założycielka tematu "Ma talent" twierdzi, żę Chad jest lepszym aktorem od LiLo, którą gani za jej imprezowe życie etc.
Posłuchaj ALEX, nie oceniaj ich prywatnego życia, tylko to jak wypadają na ekranie, a prawda jest taka, że zarówno LiLo jak i Chad to jak rzekł Marcinkiewicz omylnie "cieniasy"...
Tyle mam do powiedzenia na ten temat...

Chino_90

Nie pozostaje mi nic innego jak przyznać Ci w 100% rację :)

force_soul

nie pozostaje mi nic innego jak sie zgodzić. Wygląd to jedno a aktorstwo to drugie.

Chino_90

a ja się tylko podpisuję:] napisałeś wszystko co jest najważniejsze i nic tu już nie trzeba dodawać:)

Tarantinka19

Chino! Od dziś jesteś moim idolem! Brawo!!!

Chino_90

Oglądałam i "Pogodę na miłość" i "Zycie na fali". Fakt grają tam pożal się Boże aktorzyny. Mimo to seriale mi się nawet spodobały (nie tak, że nie mogłam się doczekać kolejnego odcinka, ale na tyle, że gdy miałam wolny czas, a akurat wybijała godzina emisji któregoś z nich to poprostu zasiadałam przed telewizor).
Fakt, nastolatki, czasami aż piszczą na widok jakiegoś przystojnego aktorzyny. Sama jestem nastolatką, ale nie mogę tego zrozumieć. Zgadzam się z Tobą, że powinno się oceniać głównie grę aktorską (wygląd też mile widziany, nie powiem, ale nie można go stawiać na 1 miejscu).
Dodam jeszcze, że "Pogoda na miłość" i "Zycie na fali" to prawdziwe perły w porównaniu z "High School Musical", który miałam "zaszczyt" oglądać. To jest dopiero badziewie. Zaczynając od historii wałkowanej 100 razy (on szkolny playboy, ona kujonka i ich kwitnąca miłość), kończąc na obsadzie( słodki chłopaczek i słodka dziewczynka (których nawet aktorzynami nie można nazwać), wszystko pieknie i różowo, blee). Po co się coś takiego produkuje?
:/

mila_10

Witaj ;-)
Fajnie, że się w pewnych kwestiach zgadzamy.
"High School Musical" to faktycznie jakiś efekt uboczny podobnych produkcji.
Już spieszę z wytłumaczeniem, dlaczego kręcą coś takiego...
Otóż historia ta ponadczasową jest, bo jak nie szkolny playboy i kujonica, to bogacz i uboga niewiasta, to zawsze się sprawdza, bo to jest budujące dla ludzi, którzy zamiast wziąć życie w swoje ręce siedzą na kanapie przed TV i łudzą się, że naśladując filmowych bohaterów ostatecznie wyjdą zwycięsko.
No niestety, raz produkcja się udaje, zostaje awangardowa, niepowtarzalna i ponadczasowa, a raz jak "High School Musical" która karmi gimnazjalne pokolenie ;-)
Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
Chino_90

@ sunny0 ~> Wydaje mi się, że Chad nie lubi grać w takich filmach, on jest zmuszony w nich grać, bo innych propozycji najprościej w świecie nie ma


ahahaha, mistrzostwo, sunny0 jesteś moją idolką,lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones