Chad Michael Murray

7,1
4 193 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

że Sophia i Chad się rozstają!!!! Nie wierzcie tym głupim plotkom!!!! Chad jest słodki!!!

Merry

Przykro mi ale to prawda, zarówno Chad jak i Sophia sie na ten temat wypowiedzieli. Ale jeśli takie myślenie CI pomaga, to nie mam nic przeciwko:P A Chad jest słodki w filmach, bo ma takie role, ale normalnie to z niego jest kawał gnojka:/

Peyton_3

Jaki kawał gnojka no coś Ty Chad jest w życiu prywtnym tez nawet spoczko:)!!!I nie mów takich głupot!!!

angelinka3

ehm...a Ty go znasz osobobiście?:)....jeżeli naprawdę zdradził sophie to jest gnojkiem....to że gra słodkich, wspaniałych i romantycznych typow nie znaczy że naprawde taki jest....a i nie zabraniaj nikomu wyrażac swojego zdania!!

Pozdrawiam

They_Are_Not_You

On jej nie zdradził!!!!! Przeczytałam w necie, że obydwoje postanowili się rozstać, że popełnili błąd biorąć ślub. Sophie oznajmiła także, że to dla niej trudny okres itp.

angelinka3

A co znasz go ? boshe nastepna
śmiać mi sie z was chce

No i sie rozstana, bo po co być z kimś kto cie zdradza i woli pierwsza lepsza jak nie ma sie jak zaspokoic ?

frescosenorita

a poza tym ma nową laskę blondyneczke - powiedizeli że spotykają się od grudnia....chad jest taki słodki dlateog też wybrął sobieo nową laskę z obsady - jest nia dizewcyzna któa gra jakąś tam cheerleaderke w tle więc super wybrał bo ma zapewne wiele ujęc z jego było żoną....po prostu taaaaki on słodki i uroczy....

They_Are_Not_You

Ale ona nie jest tobą. Ojejku teraz pewnie się rozpłaczesz...

Jakie te fanki są żenujące, brak słów... :/

Merry

Ja tam nic do Chada nie mam.Lubie go bo jest ladny i gra w fajnych filmach.A jest głupi bo zostawił Sophie a ona jest fajna:(

Klaudiiia

nowa narzeczona : http://www.mostbeautifulman.com/gossip/ [www.mostbeautifulman.co...]

(prawie na samym dole....)

Merry

Hehe, to nie plotki. Przeciez oni się już ROZWIEDLI. Chad jest ZARĘCZONY z KANZIE i tyle. Ich wspólne zdjęcia i więcje info jest na www.hot-fan.blog.pl Na początku tez nie wiedziała co o tym myśleć,m ale jak zobaczyłam zdjęcia to zrozumiałam.. Kanzie nosi na palcu PIERŚCIOENK ZARĘCZONY

Merry

Tez mi sie zdaje ze juz ze soba nie są.Ale nie moge zrozumiec dlaczego.Lubię ich obydwóch i wg. mnie pasowali do siebie.

Klaudiiia

Niestety rozstali się... Chad ma nowa dziewczyne jakas 18-letnia Kenzie Dalton (sopfia byla ladniejsz) w sumie to niewiem jak on mogl to zrobic przeciez gadal ze ja kocha.... lubie chada bardzo ale z calym szacunkiem postapil glupio ....a moze wina nielezala tylko po jego stronie?? w holywood juz tak jest...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones