Chad Michael Murray

7,1
4 109 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

wszyscy tu lubia go tylko dlatego ze jest 'przystojny', 'slodziutki'....? a co z jego aktorstwem?fakt jest przystojny (chociaz wole Jensen'a Ackles'a:)) ale aktorstwo chyba tez sie gdzies w tym filmowym swiecie liczy co?:/ja osobiscie uwazam ze jest dobrym aktorem, nie wiem jak wy do tego podchodzicie ale...:)pozdrowionka

ZiggyGirl

Ja tez uważam ze jest bardzo słoki kiedy stoi bez koszuli albo nawet tak ewentualnie w tej koszuli , ale lubie go za gre , bo gra zajebiście !! aLE PRAWDA JEST TAKA ZE AKTOR/AKTORKA ŁADNA BARDZIEJ PRZYKUWA WIDZA NIŻ KTOŚ KTO JEST PRZECIĄTYN ALBO JAK BY TU POWIEDZIĆ BRZYDSZY !! Ale to moje zdanie !!pA

ZiggyGirl

Fakt, jest dobrym aktorem tylko czasem wydaje mi się smętny /nawet troszkę w Cinderella Story też/ czy to wynika z jego charakteru czy tak też musi grać? Ale i tak bardzo go lubię. Pozdro

użytkownik usunięty
Lucynica

przystojjny?? jest boSSki! i w każdym mu piknie=)) ale nie cenię go tylko za wygląd.. gdyby tylko wyglądał dobrze a z grą byłoby gorzej nie zrobiłby na mnie wra żenia. Gra bardzo dobrze. jego każdy gest, mimika słooodycz=D nic więcej... i do tego jeszcze blondynnnn.. Qrwa mój prawieże ideaŁ!

No pewnie,że jest fajniutki + dobre aktorstwo /ale sami przyznacie,że czasami sprawia wrażenie spietego/ to jest to. Zgadzam się,że inaczej się patrzy na przystojnych aktorów- jesteśmy wzrokowcami i trudno się nam kobietom dziwić :)

Lucynica

Podobał mi się jako Charlie w "Jeziorze Marzeń" taki niepokorny :P. Z tym spięciem to macie rację, czasami to wychodzi. Ogólnie aktor całkiem dobry, na poziomie, choć szufladkowany przez (nie da się ukryć powalający) wygląd.

yagooda

a to jest w nim ciekawe że nie ma jakiejś klasycznej urody...no bo czy ja byście zobaczyły go na ulicy nie znając go jako aktora to wątpię czy zwróciłby waszą uwagę...

ale ja tez jestem za nim jest słodki i baaaaaaaardzo fajniutki:D:D:D

ZiggyGirl

Przynaję, że jest bardzo przystojny i gdyby nie jego uroda nie zwarcałabym większej uwagi na to jak gra.A gra na prawdę bardzo dobrze. Mimika, gesty....10/10

natalia_3

Mi osobiście sie on bardzo podoba:D super gra i jest słodki :P najładniej wyglada dla mnie w Cinderella story:D

Pinky_Mozg

eeee tam !! najlepiej wyglada w "house of wax", taki typowy buntownik, mniam :))) czemu tacy faceci nie chodza po ulicach:):) pzdr

ZiggyGirl

Oh musze przyznac racje ze w "jeziorze marzeń" zagrał spcio jako Charlie taki słodki podrywacz , stwierdziłam ze nawet jakbym wiedziała ze złamie mi serce to i tak bym się w nim zakochała .... a gdybym spotkała go na ulicy to sorry ale napewno bym obojętnie nie przeszła .

shellby

mi sie bardziej podobala jego gra tzn podoba nadal :) w pogoda na milosc ( one tree hill) w jeziorze marzen byl taki...hmm........niedoswiadcz ony:) nie powiem ze nie jest przystojny bo bym sklamala ale cenie go tez za gre. podobal mi sie nawet w cinderella story:) taka fajna slodka komedyjka:)
pozdrowionka

ZiggyGirl

On jest naprawdę słodki i do tego dobrze gra!!!!! A na ulicy na 100% zwróciłabym na niego uwagę!!! Jak na razie miał dosyć grzeczne i mało zrużnicowane role ale czekam na rozwój jego kariery!!!!!!;o)

ZiggyGirl

JA nawet jak bym wiedziala ze mnie zdradzi to bym chyba sie z ni zwiazala!Chociaz gdyby moj maz(na razie nie mam ) mnie zdradzil bym nie wybaczyla!Ale taki przelotny romansik...czemu nie!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones