Chad Michael Murray

7,1
4 096 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chad Michael Murray

Mam pytanie czy naprawde w zyciu prywatnym Chad zdradził Sophie z Paris lub Kanzie?? i dlatego rozpadło sie ich małżenstwo??

Angel_48

nie/nie zdradził jej ani z Kenzie ani tym bardziej z Paris.Owszem w powodzie rozwodu Sophia napisała oszustwa/i podobno chodzilo o niewirność,ale nie zdradzil jej z zadna z tych dziewczyn.Natomiast w czasie rozwodu związał się już z Kenzie i oświadczyl sie jej.

Always_And_Forever

acha oki dzieki za odpowiedz:) myslałam juz ze ta zdrada to prawda. Szkoda fajna pare tworzyli...

Angel_48

To JEST prawda. Zdradził ją na planie filmu house of wax.

pannaannowata

własnie sie zastanawiam czy to prawda czy on spał z Paris hilton?

Always_And_Forever

ok, minelo x lat od twojego wpisu, ale obcyaj to! http://www.youtube.com/watch?v=IwiZ0sTaV2I&feature=related

Angel_48

w hollywood kazdy sypia z kazdym xd haha
moda na sukces to wlasnie takie male hollywood ;d hahaha

ale w sumie.. nie wydaje mi sie ze taki koles jak chad, przespalby sie z taka laska jak paris xd haha
chociaz wszystko jest mozliwe ; )

Nullcia_2

kiedyś na MTV leciał taki program jak kręcili właśnie Dom woskowych ciał.
I wtedy Chad się jej dopiero oświadczył więc to jest największą głupota,że niby zdradził ją na planie tego filmu. Jeszcze wypowiadał się że u niego w rodzinie śluby nie są brane pod uwagę itp. on to przełamie i jeszcze rozmawiał z ojcem ( który nie był pewien czy to dobra decyzja) że kupił pierścionek, bardzo ja kocha jest pewien swoich uczuć i szykował z kimś tam nie pamiętam romantyczna kolacje(przyjaciele, bratem chyba) dla Sophii ona wtedy przychodziła do niego na plan i w ogóle było widać jak bardzo są zakochani ,a Paris w tym czasie flirtowała z Jaredem Padaleckim nawet Chad często sobie żartował na ten temat ze spędzili razem noc po Imprezie itp i oni się tak (na żarty) denerwowali.

Angel_48

Zgadzam się z moją poprzedniczką, też oglądałam ten program i potwierdzam, że na planie House of Wax dopiero oświadczał się Sophii.

Mg__

Heh a mi sie wydaje ze chad nie chcial tego rozwodu...
Nie wiem czy ktos oglada OTH jak tak to moze pamieta taka scene bodajze z 3 sezonu jak oni byli razem (w serialu), byla wtedy ulewa i Brooke cos odwalilo ze uciekla z mieszkania i ofkors Lucas wybiegl za nia i potem przegadywali sie na deszczu...podobno wszystko co tam mowil bylo na serio, zaczal krzyczec,ze ja kocha i zeby sie nie rozwodzila...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones