Channing Tatum

Channing Matthew Tatum

7,7
47 980 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Channing Tatum

...albo może inaczej. Potrafi grać skrzywdzonych, niedorozwiniętych osiłków, w takich rolach go widzę. Na pewno jest utalentowany w innych dziedzinach, jak chociażby taniec, ale talent aktorski, cóż. Ale świetnie wygląda, a to w dzisiejszych czasach czasem bardziej się liczy niż umiejętności. Zresztą nie gra w jakichś genialnych mega super produkcjach więc niczego nie psuje. :)

ms_Glizda

A co powiesz o " Wciąż ją kocham" gra skrzywdzonego ? Wygląd pomaga, bo nie wiem czy publiczność chciałaby oglądać pryszczatego, krzywozębnego aktora?!

DearJohn

Wielu jest tych niekoniecznie przystojnych aktorów i mają więcej umiejętności aktorskich niż Tatum, nie oszukujmy się naprawdę, że jest dobrym aktorem. Wygląda genialnie i przyznaję, że fantastycznie się na niego patrzy, natomiast grą chyba za bardzo pozachwycać się nie można. Widziałam większość filmów z nim i w zasadzie w każdym gra tak samo - jak tępy chłoptaś. :) A co do "Wciąż ją kocham". Trzeba zacząć od tego, że film w ogóle sam w sobie jest słaby i Tatum swoją grą go nie uratował, a sądzę, że ktoś inny miałby szansę. Ale to absolutnie moje subiektywne zdanie.

ms_Glizda

moze grac nie potrafi ale za to jak tanczy i chocby za to co pokazal w step up 1 i 2 go lubie;)

ms_Glizda

Z miłą chęcią zobaczyłbym ciebie albo jakiegoś młodego aktora polskiego grającego na tym poziomie i w takich filmach
Jakoś w jego budowie ciała nie widzę osiłka tylko osobę która dba o wygląd może masz jakiś kompleks z tego powodu że tak nie wyglądasz..

Tibn

Z pewnością mam kompleks, że jako kobieta nie wyglądam jak mężczyzna. Masz mnie. :) Napisałam, że świetnie wygląda i że świetnie się na niego patrzy ekhm, kłopoty z rozumieniem treści ktoś tu ma.

użytkownik usunięty
ms_Glizda

Popieram. koles kloda. 0 charyzmy. Gra jak drewno. ; )

Nie no ja z natury brutalna nie jestem i nie oceniam zbytnio jak ktoś wygląda.
Ale on ździebko przymula. I nie podoba mi się jego twarz. Po prostu coś mnie od niego i jego twarzy odpycha.
A to czy gra dobrze czy źle ? Hm, ocenie przy mimnium 6 filmach z nim. Bo jak na razie widziałam 2 i jestem ździebko znudzona tym Panem. Z całym szacunkiem dla niego, w rzeczy samej. Dziękuje.

Anka_53

anka, nie podoba ci sie jego twarz? ja jego zdjęcie mam na tapecie w kom <33 haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones