Charles CoburnI

Charles Douville Coburn

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/53001/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":440,"rate":7.818181818181818,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,8
440 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charles Coburn
  • Widziałam tego aktora w kilku filmach, ale dopiero wczoraj, podczas oglądania "Wesołego sublokatora" przykuł moją uwagę. Zagrał świetnie i przemknęło mi przez myśl, że powinien dostać Oscara - wtedy nie wiedziałam, że go za tę rolę otrzymał. Dobra gra plus zabawne i inteligentne dialogi Dingle'a (Coburn) - zwłaszcza z grającą główną rolę Jean Arthur sprawiają, że ten w sumie dość przewidywalny film ogląda się z przyjemnością.

  • dorota10 Hm, właśnie obejrzałem ten film i nie zobaczyłem w roli Coburna niczego godnego Oscara (zwłaszcza że rywalizował z Claudem Rainsem), no ale rzecz gustu. Dialogi faktycznie niezłe były.

  • Sqrchybyk Hmmm nie sprawdzałam z kim rywalizował o Oscara, ale fakt, z nich dwóch, wolałabym żeby Claud Rains zdobył statuetkę.

  • dorota10 Miał w tym filmie wspaniałe dialogi. Ja go w ogóle lubię bardzo. I zawsze daje radę, zwłaszcza, że był aktorem hobbystycznie.