Charlize Theron

8,3
67 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlize Theron

,,niezła ,, aktorka

użytkownik usunięty

Fatalna aktorka do tego promotorka wszelkich dewiacji i zboczeń sam cymes .

też się zastanawiam co ona tak wysoko robi

Jakich dewiacji i zboczeń?

VisitorQ

w niektórych filmach gra zboczoną bo to lubi.

plifplaf

Aha. Widziałem ponad połowę filmów w których wystąpiła i jakoś nie mogę sobie przypomnieć by w jakimkolwiek grała zboczoną, więc przypomnij mi i powiedz na czym te zboczenia polegały. Plus rozumiem, że znasz ją osobiście lub masz jakieś namacalne dowody na to, że lubi.

VisitorQ

Ja też dobrze jej zboczeń w filmach nie pamiętam, ale weżmy pierwszy lepszy znany film np. adwokat diabła tam mówi do Kijanu Rivsa coś w tym stylu:
- zróbmy jej dziecko (czyli matce Kijanu) to się odczepi.To trzeba być naprawdę księciem perwersji żeby takie teksty puszczać, a widać że jej się to podobało.

plifplaf

No po tym tekście raczej nie widzę ani odrobiny zboczenia albo perwersji w postaci, co najwyżej można powiedzieć, że mówiła to z ironią. Nie mniej ciągle to nie jest żadnym dowodem na to, że jej się to podoba.

plifplaf

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że ten tekst napisał jej scenarzysta? a fakt że uwierzyłeś że jej się podobało świadczy tylko o tym że jest świetną aktorką. To że nie boi się grać kontrowersyjnych ról to tylko na plus.

Nie wiem skąd wy wyciągacie takie problemy. Zaraz ktoś napisze że Schwarzenegger lubi zabijać bo w większości jego filmów lała się krew. No proszę was.

reese

Dokładnie - najgorszym świrem jest Anthony Hopkins - jego to bym nie chcial spotkać.

użytkownik usunięty
Chomato

Nie napisałem że ona promuje dewiacje w filmach .Robi to poza scena to klasyczna lewacka niszczycielka kultury .

Chomato

plifplaf dopowiedział to za ciebie. Ale swoją drogą mógłyś użyć jakichś szczegółów i sprecyzować o co chodzi. Dla przykładu ja nie słyszałem nic o żadnych dewiacjach i zboczeniach. O każdym można napisać że jest głupi i zboczony ale przydałoby się udowodnić to stwierdzenie.

użytkownik usunięty
reese

Poparcie dla ,, małżeństw ,, gejów i jej obsesyjne zwalczanie normalnej rodziny mi wystarcza .

"Normalną" rodzinę to ty sam zwalczasz takimi żałosnymi wypowiedziami, bo któż chciałbym zakładać rodzinę z kimś o tak niskim poziomie inteligencji jak ty? Staniesz się bezdzietną zakałą społeczeństwa ty ty niszczycielu porządnych rodzin!
PS. Ja się pytam gdzie są rodzice.

użytkownik usunięty
martynkatonie

Czemu irytuję cię prawda ?.Wszak w moich słowach nie ma ani kszty kłamstwa .

"Czemu irytuję cię prawda ?"

To jest pytanie czy potwierdzenie? :P Nie, nie irytujesz mnie, bo nie daję się wyprowadzać z równowagi mniejszościom intelektualnym :D

użytkownik usunięty

Przesadzasz , ona nie niszczy tylko staje w obronie prześladowanych i tyle ! .

Ostatnio kłóciłam się z kimś, chciałam wydębić podstawową informację na temat definicji "normalnej rodziny".
Czym jest normalna rodzina? Płeć małżonków - no okej, musi byc przeciwna. Z rozmowy wynikało, że ten warunek jest jedynym warunkiem normalnej rodziny. Czyli całe życie uczymy dzieci:
Synu - wsadzaj tylko w dziurkę, córo - nadstawiaj ją mężyczyźnie. Rozmnażajcie się.K. czy wokół tego kręci się życie?
Nie mogę się z tym zgodzić. Sprowadzanie życia człowieka do sfery seksualnej.

A gdzie zapewnienie poczucia bezpieczeństwa? Miłosci. Uważam, ze to są priorytety normalnej rodziny.
Skończyło się na tym, że swierdziłam, że ostataecznie to teoretyzowanie. Znasz taką parę? Oceniasz kogoś kogo nawet nie znasz- kogoś kogo z góry osądzasz.Za to wpakowałbyś dziecko w ręce byle kogo byle by para była hetero. To jakiś absurd.

kejtnova

A wiecie, że dziecko niepełnosprawne może być adoptowane przez pojedyńczą osobę?Nikt nie robi problemów.
Natomiast adoptowanie dziecka zdrowego - graniczy niemal z niemożliwym. I musi być spełnione tysiąc warunków. Bardzo to etyczne.

kejtnova

Poza tym zakładanie, że para homoseksualna zaadoptuje dziecko i, że to dziecko utrwali sobie umiłowanie do tej samej płci tez wydaje mi się naciągane.
Gdy rodzic wychowuje dziecko samotnie - czy to oznacza, że dziecko nie pokocha nikogo, bo jego rodzic całe życie był sam? Albo jak córka samotnej matki zostanie lesbijką to kogo "normalni" znajomi będą za to winić?
Plakat Marleny Dietrich na fototapecie w matczynym pokoju?
Nie można oceniać ludzi w sytuacji teoretycznej, najlepiej po prsotu przekonać się jakimi są ludźmi w praktycznym życiu. Od tego proponuję zacząć. Poznać ludzi z krwi i kości, a nie zwalczać stereotypowe postacie z wyobraźni.

reese

Widzisz teraz mówisz do rzeczy. Mimo wszystko mogę nie zgadzać się z jej podejściem ale jakoś nie drażni mnie na ekranie.

Jakim trzeba byc osłem, aby napisac tego typu kretynska wypowiedz ?

A tak na marginesie. Jedna z najlepszych aktorek. Praktycznie KAZDY FILM w ktorym wystepowala to majstersztyk.

Neko_

Świetna aktorka, potrafi w czuć się w grane przez siebie role. Jak dla mnie jedna z najbardziej utalentowanych aktorek.
10/10

użytkownik usunięty
Czikita

Dla mnie ona jest fatalną aktorką .

użytkownik usunięty
Neko_

Prawda niestety bywa dla niektórych bolesna .

Ona jest zboczona w życiu i na filmie. W filmie sleepwalking którego jest producentem i w którym odgrywa główną rolę gra zboczoną pipę.Zamiast zajmować się córką dyma się po kątach.Tego nie da się ukryć.

plifplaf

Taka ciekawostka. Ludzie mający dzieci też uprawiają seks i w wychowywaniu dzieci im to nie przeszkadza.

plifplaf

Jakim kretynem trzeba być, żeby coś takiego napisać. Czytam i nie wierzę.
Nie wiem, może po prostu nie dorosłeś do tego typu kina. Proponuje przerzucić się na coś prostszego, nie wymagającego myślenia...

ma_gda90

a jakim, wybacz że powtórzę, kretynem trzeba być, żeby nie wychwycić ironii?
też mógłbym zaproponować przerzucenie się na coś prostszego, nie wymagajacego myślenia - zamiast czytać i pisać, może lepiej na początek oglądać obrazki ;p
nie zaproponuję jednak, bo jestem szalenie grzecznym i kulturalnym świńskim ryjem. i zawsze w drzwiach przepuszczam kobiałki.

plifplaf robi sobie jaja, to ewidentne, pozostaje pytanie czy lazuryt też tylko prowokuje, bo jego posty są tak głupie, że prawie niemożliwe, iż pisane były na poważnie.
ale pewnie jestem w tym momencie zbyt dużym optymistą.

plifplaf

Nie oceniamy jej osobowości, a grę aktorską -.-

wg. mnie Charlize jest bardzo dobrą aktorką (chociaż nie wszytkie filmy, w
których zagrała do majstersztyki), do jest tego piękną kobietą i cóż, nie
wiem czy coś ze mną jest nie tak ale jeżeli to prawda co wypisujesz na
temat jej "zachowań", to muszę powiedzieć, że przez to jeszcze bardziej
mnie jara :)))))))))

Protecteur

Protecteur, jeżeli jarają Cię takie zachowania to Ci współczuję.

Zgłosiłem do usunięcia te bzdury.

VisitorQ

Ona ? Fatalna aktorka ? No proszę Was... promotorka zboczeń ? W którym filmie ? Oglądałam z nią większość filmów i nie zauważyłam żadnych zboczeń ani tego, że się jej to podoba.
Ludzie mają jakaś obsesje i zawsze znajdzie się ktoś kto będzie krytykował świetną aktorkę, której można pozazdrościć i talentu jak i urody.
Charlize zagrała w kilku fantastycznych filmach i pokazała klasę.
Powiedziała kilka jak wy to nazywacie "zboczonych" tekstów i jest zboczona ?
Bo zagrała matkę, która znika z facetem i zostawia swoją córkę ?
Takie są realia w tej chwili. Połowa samotnych matek tak robi. A Charlize przez to chciała pokazać nam na czym tak naprawdę stoimy.
Podziwiam ją za to, że nie boi się zagrać, jest w pełni świadoma tego co robi. Powiem więcej dla mnie ona mogłaby grać w samych filmach, które są bezwartościowe, ale za każdym razem pokazałaby jaki talent posiada.
Filmy, w których zagrała, przynajmniej w większości to filmy o czymś. O szarej rzeczywistości, która Nas otacza. Jest znakomita. Tyle powiem.

tasha_2

Za dobrą aktorką to nie jest bo jak na razie dobrze potrafi odgrywać tylko postacie zboczone, a dobry aktor powinien umieć zagrać wszystko.

plifplaf

"Za dobrą aktorką to nie jest bo jak na razie dobrze potrafi odgrywać tylko postacie zboczone, a dobry aktor powinien umieć zagrać wszystko."
Zabawne co piszesz... widziałeś z nią wszystkie filmy ? I co w każdym filmie gra zboczoną osobę ? We 'Włoskiej Robocie', 'Adwokacie Diabła', 'Żonie Astronauty', 'Hancock' i innych filmach ?
A ona nie zagra wszystkiego idealnie. Jedne filmy podchodzą bardziej, drugie mniej ważne jest to, że Charlize innym się podoba i cenią ją sobie jako świetną aktorkę, która uwierz w porównaniu z jakaś Keira Knightley i innych tego typu aktoreczek wypada bardzo dobrze.

użytkownik usunięty

To piękna dziewczyna i bardzo dobra aktorka . Promotorka zboczeń ? nie wydaje mi się . Gra odważne role wymagające trochę poświecenia i klasy .
To że w paru filmach rozebrała się , ostrzej zagrała to nawet jest to na jej plus . Jest dzięki temu bardziej wyrazista i seksowna .
Jak ktoś jest ciepłymi kluchami , to na pewno będzie zniesmaczony poczynaniami i grą Charlize w niektórych filmach .
Ale po tym poznac wielką aktorkę że nie boi się pokazac wielu rzeczy które mogą byc kontrowersyjne dl ludzi .
Największe wrażenie zrobiła na mnie w "Adwocat Diabła " naprawde rewelacja . Potem było podobnie , parę ciepłych rólek i prare ostrych . Ale nigdy nie była bezbarwna .
Tu są zrzuty ekranowe HD z jej pierwszych filmów , niesamowita laska .
http://decept.fotosik.pl/albumy/729931.html .

Nie znoszę jej. Nie uważam, że jest zboczona albo coś, tylko jej nie lubię
za grę i tyle. Tyle w temacie.

Amber_de_Lioncourt

Z tą promocją zboczeń chodzi im o to że Theron udziela się w walce o prawa
mniejszości seksualnych, stąd kretyńskie teksty lazuryta o "klasycznej
lewackiej niszczycielce kultury". Żyjemy w katolickim ciemnogrodzie więc
niestety nawet na filmwebie zdarzają się opóźnieni w rozwoju, moherowi
obrońcy moralności:-]

luke_ass

Ja mógłbym z nią codziennie :D ,,dewiantować,,

użytkownik usunięty
luke_ass

Zastanów się co piszesz : czy całkowita dekadencja jest miarą ,, postępu .,,

użytkownik usunięty

Można lepiej to określic ; wolnośc seksualna i obyczajowa jest ! miarą postępu cywilizacyjnego . Religia (Jakakolwiek) i nadmierna moralnośc prowadzi do upadku . A Charlize broni tylko swobód obywatelskich i wolności wyboru .

użytkownik usunięty

raczej jest miarą rozkładu cywilizacji.

użytkownik usunięty

Nie obraź się ,ale oszalałeś chyba . Charlize jest świetna jako aktorka. Niektórym jej gra może się nie podobać ok ,ale to ze jest kiepska to przesada. Mam to samo z Meg Ryan , nie lubie jej i irytuje mnie ,ale nie bede pisała ze jest marną aktorką bo to czyste kłamstwo. Jakie Twoim zdaniem są dobre aktorki w takim razie ? Tylko błagam nie mów ,że Angelina Jolie..

użytkownik usunięty

Cate Blanchett , Miranda Otto .Catherine McCormack ,Liv Tyler .

a ty jesteś bez skazy ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones