Charlotte Rampling

Charlotte Tessa Rampling

7,6
17 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Charlotte Rampling
Cpt_Spaulding

Coż, aż trudno nie zauważyć w tym poście czystej prowokacji.
Urodę Charlotte można podziwiać choćby w filmie "Nagi instynkt 2"

Oxygene_Lady

Widocznie to kwestia gustu.Dla mnie jest całkowicie antyerekcyjna. Babcinka z niej.

Cpt_Spaulding

Babcinka? Chyba nie wiesz, co mówisz. Widziałam kobiety 15 lat młodsze od Rampling, które wyglądały od niej starzej. Ciekawe jak Ty będziesz wyglądać w wieku 60 lat. O ile dożyjesz...

Oxygene_Lady

PS. W tej klapie pt. "Nagi instynkt 2" to podziwiać można jedynie trudy jakie chirurdzy plastyczni sobie zadali
naciągając Sharon Stone do tej roli. Wyglądała w tym filmie jakby ktoś dokręcił jej mniej zakonserwowaną
głowę do nieproporcjonalnie bardziej zakonserwowaej - acz nieapetycznie chudej i bladej - reszty.

Cpt_Spaulding

sharon ma w tym filmie dublerke, ktora sama sobie wyszukala, zeby nie skompromitowac sie wlasnym cialem, wiec...

Binula

może ma dublerkę, może nie ma. jak dla mnie bez znaczenia. to co widać na filmie jest słabe i tyle.

Cpt_Spaulding

Na jej dokonaniach z ostatniej dekady się nie nie znam... jednak jeśli chodzi o jej urodę i to co potrafiła zdziałać jako aktorka powiem tylko "Wenn ich mir was wünschen durfte" - kto oglądał Nocnego Portiera, ten wie co mam na myśli... na ale gusta są różne;)

Cpt_Spaulding

O jej urodzie można powiedzieć, że jest kontrowersyjna. Dla mnie brzydula.

użytkownik usunięty
Pinto

Wpiszcie sobie w Google Grafika: "Charlotte Rampling" i zobaczcie, jak wyglądała za młodych lat. A nie oceniacie jej wygląd kiedy ma ponad 50 lat albo troszkę mniej.

Ja widziałem ją w "Basenie" i "Immortal - Kobieta pułapka". Oba filmy kręcone w XXI wieku, w obu Charlotte ma ponad pół wieku. Nie podobała mi się w ogóle (choć myszkę miała temeres-tango!). Ale jak przed chwilą zobaczyłem jej zdjęcia, kiedy była młodą kobietą, to się nieco zdziwiłem. Przepiękna kobieta!

Cpt_Spaulding

Brzydula, ale jakoś ją lubię i to - o dziwo, jak na mnie - w każdym wieku.

Aktorką jest, oczywiście, rewelacyjną ;D
(właśnie oglądam "Pod piaskiem" - od razu polecam).

Martinn

Przecież kiedyś Rampling była młoda i - trzeba rzec bez wahania - była z niej niezła laska. W "Basenie" miała już swoje lata, a jednak takiej figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna młoda kobieta. Więc o co chodzi? Bez wątpienia ładna kobieta i bardzo zdolna aktorka. I starzeje się z godnością.

La_Pier

Przywracasz wiarę w męski gatunek!

Cpt_Spaulding

Jest w niej coś niepokojącego. Ma takie spojrzenie jakby na każdego patrzyła z góry . Oczywiście to nie umniejsza jej aktorskiej wartości, ale ta uroda doskonale pasuje do ról wyrafinowanych, wyniosłych suk ( zresztą w Basenie i Księżnej takowe grała)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones