Chris Colfer

Christopher Paul Colfer

8,2
1 554 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Colfer

Aż ciężko mi wyrazić słowami jak wielką sympatię czuję do Chrisa!
on jest wspaniały,cudowny,boski,ma piękny głos, niebanalną urodę,talent aktorski
i jest poprostu ...słodki,aż chciałoby się go przytulić:)
yeeey^^

angel663

popieram :D

angel663

Ja również go uwielbiam

angel663

A ta jego słodka buzia.. normalnie śni mi się on po nocach. Ale naprawdę prócz tego, że chciało by się go przytulić, to jeszcze zacałować go...

Pevensie18

I co dalej oprocz calowania i psitulania, uwazacie, ze "baba z jajami" dala by wam szczescie:))). Chlop to chlop...dziki wojownik, a nie maslana, slodka klusia.
Ech nastolatki...

Buzzthesut

Nie utożsamiam się z osobami wyżej (a przynajmniej - nie do końca), ale jak można powiedzieć coś takiego? Okropne. "dziki wojownik"? Co to za spłycanie?? I to jeszcze własnej płci.

Buzzthesut

Co taki brak tolerancji w serialu jest wyraźnie pokazane że jak chłopaka jest gejem to co - od razu znaczy że już nie jest mężczyzną ?

gabriela500

A jest ?..., no ja Cie prosze...

gabriela500

A jest ?...no daj spokoj.

Buzzthesut

Jest...orientacja nie nic wspólnego tym płucią.
Nie chcę cię obrażać ale jesteś, lub zachowujesz się jak homofob

gabriela500

Pleciesz kobieto, chodzilem do klasy w liceum z gejem, ktory przy lada okazji staral sie mnie k..wa lapac za d..pe, albo na imprezach macac, jego szczescie, ze byl
inteligenty, bo belfrowie by go udup..i. Pracowalem z gejem ( fatum jakies w d..pe jeza czy co ), ktory roztaczal mi niezmordowanie uroki meskiego dymania
osobno i w grupie, nie musze dodawac, ze slinil sie w mojej obecnosci taksujac mnie wzrokiem. Jako rachmistrz spisowy w 2002 r. trafilem na meska parke gejow,
ktorzy usilnie namawiali mnie do zmiany orientacji, momentami sytuacja byla komiczna, a wrecz surrealistyczna, kiedy widzisz jak mezczyzna zachowuje sie jak baba
starając sie ciebie poderwac. Nie mow mi, ze filmowy Kurt to mezczyzna, bo taka sama z niego ciotka jak reszta jego "gangu", tolerujecie goscia bo jest pikny,
gdyby byl szpetny jak tekla, pies z kulawa noga nie stanalby w jego obronie.

Ps, Jedno w facetach - gejach jest na plus. Mimo, ze sa jacy sa, to nie tak upierdliwi jak wy...fajnie, ze sie usmialas...to ponoc zdrowe:)...

Buzzthesut

Wcale nie. Nie jestem aż tak płytka jeśli będziesz miał ochotę wymienię ci aktorów lub inne znane osoby które lubię lub podziwiam a nie są urodziwe. Nie wiele się pomyliłeś bo znam takie "kobietki" które sądzą po pozorach ale w tym przypadku ( moim przypadku) twoja intuicja cię zawiodła.
A co do twojej historii - to aż trudno uwierzyć że miałeś aż tyle przypadków.

gabriela500

Alez bez przesady, raptem 3 a wlasciwie 4 przypadki-przypomnialo mi sie, ze na wyspach przystawial sie tez taki jeden Irlandczyk do mnie. Nie smiem twiedzic
ze jestes jak wiekszosc kobiet, byc moze stanowisz mily wyjatek. Wielu aktorow mozna podziwiac-owszem, ale jesli nie urodzili sie przystojni-na tym sie konczy...
Spojrz jak wiele jest na filmwebie komentarzy odnosnie aktorow - przystojniakow, tych naprawde dobrych i utalentowanych, ale niezbyt urodziwych szanuje sie i pamieta, ale szalu nie ma...

Buzzthesut

czy to jest o Chrisie? :P znam go dość dobrze i to naprawde świetny człowiek. polecam troche go poznać, a potem oceniac nie patrząc na niego przez pryzmat "gejostwa". to przykre, że masz złe doświadczenia z gejami, ale czy ja mając złe doświadczenia z facetami mam stać się lesbijką? :P gdyby Chris nie grał w Glee geja i nie przyznał się do swojej orientacji to po jego zachowaniu nie sądzę, żebyś go w ogóle podejrzewał

poza tym, Kurt to naprawde fajna postać w tym serialu, wielu ludzi nawet ulubiona ;)

Chemical_Paige

moja też ulubiona

Pevensie18

a nawet ukochana

Chemical_Paige

Zetknowszy sie z tym serialem jakies 3 tyg. temu, wzialem filmowego Kurta za dziewczyne. Sposob w jaki sie poruszal, mimika, glos, twarz, uczesanie, a nawet budowa ciala, wprowadzily mnie w ten mylny poglad. Colfer
nie musi sie przyznawac, jego odmiennosc zdradza go sama. Filmowy Kurt jest jak pluszowa maskotka,fajny i mily dla oka, zwlaszcza kobiecego. Wciaz twierdze, ze nie bylby tak afektowany, gdyby byl szpetny.
Co do geja, wiesz jaka jest roznica miedzy nim a pedalem?...i wszystko w temacie...

Buzzthesut

Ps. Ten post dotyczny nicku Chemical_P

Buzzthesut

spoko, pytanie czy rozmawiamy o Kurcie czy Chrisie, bo tak żonglujemy tymi imionami, a to nie do końca to samo ;) co do Kurta to się zasadniczo z tobą zgadzam, aczkolwiek do samego Chrisa nie bardzo. nie wiem czy się zetknąłeś z nim poza glee, czy widziałeś jakieś wywiady z nim, ale on nie przypomina Kurta, mają podobne przeżycia, ale to dwa zupełnie inne charaktery, sposoby zachowania, nie powiedziałabym w żadnym wypadku, że Chris zachowuje się jak stereotypowy gej

Chemical_Paige

No o Krzysiu, naszym sweet baby:) oczywiscie.
Nie znam go i nie powinienem o nim przedwczesnie wyrazac opini - tu masz racje, ale trudno mi uwierzyc, ze ktos, kto deklaruje swoja odmiennosc seksualna, moze zachowywac sie normalnie,
zwlaszcza, ze mialem mozliwosc poznac gejow blizej i bynajmniej nic w ich zachowaniu nie ma interesujacego, jesli wogle bycie gejem kogos kreci oprocz nich samych...

Buzzthesut

Pozwolę sobie zabrać głos w dyskusji o gejach i Kurcie. Możesz wyjaśnić, co masz na myśli pisząc, że w zachowaniach gejów nie ma nic interesującego? A Kurt jako gej wkurza mnie bardzo, na miejscu geja obraziłabym się, taki przerysowany obraz moim zdaniem stworzyli. Też znam gejów - 5. Z dwoma mam super kontakt - jak w powiedzeniu, że gej najlepszy przyjaciel kobiety :) I tylko po dwóch można poznać, że są gejami. Poza tym Ty z racji bycia facetem masz inne relacje z gejami niż ja, dlatego zastanawiam się, co miałeś na myśli pisząc o nieinteresującym zachowaniu.

madziab86

No coz...gej to tez czlowiek, czesto bedacy odpowiadzialna i szanowana osoba, a to co robi w alkowie winno byc jego prywatna sprawa, ale czy na pewno.
Bo coz jest ciekawego w mezczyznie, ktory zachowuje sie jak kobieta, podrywa innych facetow, czy to jest normalne-dla mnie nie.
Gej przyjaciel kobiety, byc moze, w koncu Ty jako kobieta go nie interesujesz, nie jestes jego targetem, nie ma w nim zawisci, pocieszy, wyslucha, doradzi w ciuchach;)...
Kiedy spisywalem pewna parke gejow, zauwazylem u nich wyrazny podzial rol, jeden byl caly wydepilowany, mowil szybko, wykonywal wiele miekkich, kolistych ruchow, szczebiotal
jak sikorka, nosil miekkie papcie obszyte futerkiem i jedwabne szorty- tak mi sie wydawalo, do tego wydekoltowane bluzki. Drugi-typ dominujacego
samca, mowil malo stale mnie obserwujac, byl spokojny, zdawkowy w ruchach, ubrany normalnie. Gdyby jego "zona" podczas spisu nie wygadala ich orientacji,
nie pomyslalbym, ze to ciotka. No wlasnie, sa geje i geje, jedni moga byc fajnymi kumplami, dopoki nie zaczna sie do ciebie przystawiac, inni juz na starcie odpychaja i
irytują. Byc moze twoja 5-tka Madziu to fajne towarzystwo, dlatego nie powinno sie ich zbyt mocno pietnowac-po prostu lubia kochac inaczej...:)
Ja jednak wole przytulic krucha, ciepla istote-kobiete...

Buzzthesut

Wiesz, że w tym wątku akurat za kruchą i ciepłą istotę uważany jest właśnie Chris :D? Wiem, wiem...na szczęście dopisałeś kobietę.
Może znów się czepiam, ale "lubią kochać inaczej"? Jesteś pewien, że to fortunne sformułowanie? :) Tacy się urodzili po prostu.
Swoją drogą i Ciebie za oglądanie tego serialu można by uznać albo za geja albo za wielbiciela musicali albo za nastolatka :D Które z trzech pasuje? Nie chcę nikogo obrażać, sama oglądam i wstydzę się tego ;)

madziab86

Niedawno na wdż-cie mieliśmy lekcję o rodzajach sexualności, są bio, hoho, hetero i trans. I pani nam mówiła, że niewiadomo, skąd to się bierze bo że raz brzebadano parę bliźniaków, 1 był gejem, 2 normalny. Przebadano równierz DNA ich rodziców i nie ma genu odpowiedzialnego za to, jaką ma się sexualność.Więc, Madzia, masz rację, tacy po prostu się urodzili

madziab86

Nie wiem czy z tym sie urodzili:), jeden z gejow z ktorym pracowalem tlumaczyl swoja zmiane orientacji znudzeniem kobietami, ich sposobem bycia i zlozoną psychika, z facetami szlo mu
po prostu latwiej. Serialu "Glee" nie ogladam, 1.5 odcinka to chyba za malo aby mnie zaliczyc w poczet fanow " misia Krzysia".
Tak w ogóle to TV wlaczam jedynie wtedy gdy musze cos przeprasowac :P, a wlasnie lecial chyba 1 odcinek ( mam w telewizorze tylko program 1 i 2:) ).
Wszedlem na wasze forum, a glownie dziewczyny tu pisza, bo podniecacie sie pierwszym, lepszym lalausiem z Hollywood i do tego homo...
"jest tak niesamowitą osobą że nie można go nie uwielbiać :D oglądam z nim wywiady i jest naprawdę zabawnym i czarującym facetem :] facet ma niesamowity głos ! podziwiam go i jest moją ulubioną postacią !"-ta jasne...pewnie prywatnie tez taki jest:)))))...

Buzzthesut

Widzę , że bardzo ciekawi Cię jego osoba bo w wielu tematach o nim namiętnie piszesz ,
człowieku Nas nie interesuje Twój bujny życiorys ilu Cię podrywało na wyspach , w pracy w szkole itd
rzeczywiście widząc fotkę jesteś niczym 8 cud świata , pewnie ludzie czołgają się z wraków płonących samochodów by się z Tobą spotkać , taka uroda , skromność itd
Moja rada nie stawiaj się w takich prerogatywach by kogokolwiek osądzać pod względem , wyglądu , gestów , mimiki , orientacji , koloru skóry , pochodzenia i religii , nie jesteś Alfom i Omegą byś oceniał innych prywatnie , lepiej oceń jego warsztat aktorski , a nie to kim jest ...
bo wiesz niektórzy mogą przyjąć Twoje zachowanie dwuznacznie , że jeszcze się w nim podkochujesz a
niemożność bycia z nim wprawia Cię w tak agresywną postawę wobec niego :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Buzzthesut

Bardzo bogaty zasób słów , pogratulować !
Czego oczekujesz , że ja w odwecie będę Cię mieszał z błotem ,
że wyzwę Ciebie od " matołów , cymbałów i trutniów " ?
o nie kolego nie będę Ciebie tak nazywał ... :)
co do mojej facjaty raczej odmówię bo jeszcze byś albo się zakochał i zmienił swoją i tak wątpliwą orientację albo wpadł w kompleksy .
A co do twojego słownictwa ... cóż dla każdego widoczne są Twoje braki ,
niedostateczne maniery i prostactwo .

lovvelas

Masz racje jeszcze wpadne w kompleksy i zmienie swa jak to ujales-watpliwa orientacje:). Prosisz sie takim pisaniem o klopoty, a potem masz pretensje...
To ze przebywalem wsrod gejow nie czyni mnie nimi-wbij to sobie do glowy. Moja opinia o Colferze to moja sprawa i nic Ci do tego, w takich sytuacjach jak twoj 1 post, sram na kulture, zwlaszcza jak ktos mi insynuuje pociag do gejow. Pomysl na drugi raz co piszesz, a spotkasz sie z zyczliwszym odbiorem...

angel663

również popieram < 33

platfuss

jest tak niesamowitą osobą że nie można go nie uwielbiać :D oglądam z nim wywiady i jest naprawdę zabawnym i czarującym facetem :] facet ma niesamowity głos ! podziwiam go i jest moją ulubioną postacią !

iwonakora25

uwielbiam glee, ale Kurta jakoś nie mogę znieść. praktycznie w każdym serialu młodzieżowym jest jakiś gej, lesbijka i zawsze są przedstawieni w taki sposób, że po prostu ich lubię, a Kurt... no cóż. nie przemawia do mnie cała jego osoba. przewijam jego solówki, nie lubię jego twarzy, mimiki, ruchów. proszę mi nie zarzucać od razu, że jestem homofobem, on mi po prostu nie leży w serialu i nie widzę w nim nic urokliwego. moje zdanie.

paps

też mnie irytuje, te miny i sposób mówienia, tragedia, jest tak przerysowany że aż boli, zdaje sobie sprawe ze taki ma być, ale mimo wszystko nie lubie i przewijam jego występy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones