Chris PrattI

Christopher Michael Pratt

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/134764/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":36104,"rate":8.157295590516286,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/134764/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":582,"rate":8.63573883161512,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/134764/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":7.25,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/134764/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"występów osoby"}}]
8,2
36 104 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Pratt
  • użytkownik usunięty

Schudnąć 20 kg i zamienić bezużyteczną kupę sadła na fajny 6-pak - też tak chcę!

• do czego można użyć 6-pak?

• celebes Do wyrywania lasek?

• Jinno W dzisiejszych czasach? Dobre!

• katedra Niby żadna nie leci teraz na wyrzeźbione ciało, ale slinią się i tak do takich kolesi o wyglądzie herosów greckich, a nie do puszystych z ginekomastią. ;)

Warto zadbać o zdrowie i zdrowy wygląd dla samego siebie.

• Arg Otóż to. :)

• Jinno Do tego wystarczy gruby portfel.

• celebes Do zgarnięcia kilku milionów dolarów za rolę w Strażnikach galaktyki, Świecie jurajskim i kolejnych blockbusterach gdzie główny bohater musi mieć 6-pak bo film jest amerykański?

• Jakbyś miał tyle kasy co on też byś miał osobistego kucharza i trenera i nie musiał chodzić do pracy 8 godzin dziennie - po miesiącach osiągnąłbyś to samo ;)

• Unibet_78 Święta racja

• Unibet_78 Nie mam tyle kasy co on, mam obowiązki, nie stosuję diety od prywatnego dietetyka ani jakiegokolwiek innego, nie posiadam też karty członkowskiej na siłownię/basen, a jednak jem z umiarem i trenuję regularnie w domu - tyle wystarczy, no i silna wola.

• Ogólnie sympatyczny, oby mu szło jak najlepiej

• Mój brat po KILKU MIESIĄCACH osiągnął dokładnie to samo: -20kg poprzez jedynie zmianę nawyków żywieniowych. A od niedawna dodatkowo ćwiczy na siłowni.
    Z dużej masy łatwo schudnąć, ale moim zdaniem prawdziwym osiągnięciem jest trzymanie formy.

• pedophile666 Systematycznosc

• pedophile666 No jak sie najpierw schudnie, a potem znowu obrzera jak swinia to sie nie ma co dziwic, ze kilogramy wracaja. Niektorzy chyba tak mysla, ze po schudnieciu moga jesc nadal wszystko i ze nie przytyja (sorki za brak polskich znakow).

• pfff też mi wyczyn!!!! też tak umiem i to szybciej, co z tego, że w drugą stronę......

• Fajne z niego ciachowate ciacho w sam raz dla pań.

• Powiem tak. Do pewnego wieku byłem szczupły i bardzo aktywny fizycznie.
    Później lekko się rozleniwiłem i sporo piw wypiłem w ciągu 5 lat. Pojawiła się tkanka tłuszczowa.
    I rzeczywiście trudniej wtedy spalić tym bardziej, że ciało odzwyczaiło się od mocnego wysiłku w ciągu 5 lat.
    Ale regularnie dzień po dniu ćwiczyłem przynajmniej dwie godziny dziennie - basen, bieżnia, ćwiczenia siłowe i fitness w domu.
    Bardzo dużo ćwiczeń na różne mięśnie brzucha.
    Pierwszy tydzień był najtrudniejszy, a później ciało przyzwyczaiło się.
    Po dwóch latach regularności nie było żadnej tkanki tłuszczowej i ciało porządnie wyrzeźbione.
    Staram się jednak unikać na ile to możliwe piwa.

• TO rusz cztery litery i zamień bojler na kaloryfer .

• Nic skomplikowanego. Jednak nie mowie ze latwego )