Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vaylander

Czego od razu śmieciu i trollu? Po prostu nie lubię jego stylu aktorskiego. Ale podobno zagrał świetnie w Fighterze. Zamierzam obejrzeć ten film to może moja ocena do niego się zmieni. Bo jako John Connor i Alfred Borden nie był za świetny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
napruto

Właśnie Batman to średnia rola jak na niego.

neo_angin

Ale przecież taką miał tam rolę xD

napruto

No tak ale napisałem że jak na niego. Polecam American Psycho.

neo_angin

Obejrzę. Po fighterze musiałem mu po prostu ocenę podwyższyć.

napruto

Jeszcze "Mechanik".

neo_angin

Jaki mechanik? Sam jesteś mechanikiem.

napruto

Zastosowałem cudzysłów, czyli tytuł filmu. Mam w ostatnio oglądanych.

neo_angin

Przecież wiem Ty...leku Ty.

neo_angin

Widzę, że ta wrzuta^ Cie bardzo obraziła xD

napruto

Czy ja wiem czy taki średni, ja uważam go za świetnego aktora. A w ogóle to nie wydaje mi się aby średni aktorzy grali główne role u takich reżyserów jak Michael Mann("Wrogowie publiczni") czy Christopher Nolan("Prestiż", "Batman: początek", "Mroczny rycerz").

napruto

Dla mnie jest na odwrót, choć czasem znajda się perełki. (Prestiż, czy American Psycho)
Takiego mechanika oglądałem tylko i wyłącznie ze względu na niego. Ten to dopiero się poświęci dla roli :D

użytkownik usunięty
napruto

A oglądałeś może "Imperium Słońca", "American Psycho" albo "Gdzie indziej jestem"? haha, polecam głównie te pierwsze. Młody Christian świetnie zagrał.

Zobaczę.

napruto

jeśli oceniałes go na podstawie Batmana, wcale nie dziwie sie, ze wg Ciebie jest sredni, skoro rola Batmana była "srednio" napisana, był głownym bohaterem, ale w obu czesciach drugoplanowe postaci go przyćmiewały. Serio, zobacz pozostałe filmy z jego udziałem, jak chociażby w/w , pozniej oceniaj.

napruto

Ja się do niego coraz bardziej przekonuje

użytkownik usunięty
napruto

Lol, batmana :D

Nie ma to jak role bez mimiki

napruto

Zgadzam się z autorem posta.

kojiro

Figher, Mechanik, American Psycho i oczywiście Batman ;) Moim zdaniem najlepsze role, bo jeżeli aktor chudnie aż TAK (patrz "Mechanik") na potrzeby filmu to musi mu zależeć na filmie i wkłada w niego sporo wysiłku oraz serca... Christian gra naprawdę dobrze tylko w większości filmów ze względu na role nie ma możliwości pokazania swojego kunsztu aktorskiego ;) Ale jak mu dadzą wolną rękę to wykona kawał solidnej roboty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones