Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Na imdb ktos dodał do spisu filmow ,ktore Bale bedzie krecil w niedalekiej przyszlosci "Nietytułowany Projekt o Nikola Tesli".
Wiem ,że w nawiasie obok jest napisane że to plotka ale jeśli nie to co sądzicie na ten temat?
Uważam że zagranie tak intrygującej i niedocenionej postaci jak Tesla byłoby niemałym i interesującym wyzwaniem ,a poza tym akademia lubi postacie biograficzne.

Gen_Cietrzezwiew

oglądałem dokument o Tesli i jak dla mnie jest to bardzo interesująca informacja ponieważ Tesla był niesamowitym wizjonerem a w filmie mogliby ukazać jego rywalizację z Edisonem i Macaronim

mikoolajj3

No no. Jeżeli za w tym projekcie uczestniczyłby Nolan to mogłoby być ciekawie.

Mrs_Shooter

też pomyślalem o nolanie. chyba za sprawą prestiżu. podbijam temat, bo jakoś teraz wypadają 156 urodziny tesli i znowu pojawił się temat tego filmu. fajnie mógłby wyjść

użytkownik usunięty
Gen_Cietrzezwiew

Zabawne. Bale grał w ,, Prestiżu '' - tam na drugim planie toczyła się prywatna wojna między Teslą a Edisonem. Krzyś to dobry aktor, ale Davidowi Bowie, mu w roli Tesli nie dorówna. No, ale na pewno zetrze na papkę Cage,a jeśli ten zagra Edisona.

Gen_Cietrzezwiew

byłoby super gdyby taki film powstał (Tesla mnie fascynuje) choć mam wątpliwości co do N. Cage'a, chyba wszystko zależy do tego kto miałby reżyserować

Gen_Cietrzezwiew

Byłoby świetnie gdyby taki film faktycznie powstał, a jeszcze gdyby za wyreżyserowanie jego zabrał się Nolan to sukces gwarantowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones