Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Ten aktor zmienił moje życie. Dzięki niemu zmieniłem swoje życie na leprze. Jestem mu wdzięczny za American psycho i Mechanika.
Dzięki niemu mam sześciopak i leprze zdrowie, przestałem pić i lepiej zacząłem się odżywiać.

Jaki aktor zmienił wasze życie na leprze???????

Dominfilmfan

co znaczy słowo "leprze"?

white_chocolate

pomyliłem się ( lepsze)

przepraszam



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dominfilmfan

Naprawdę zmieniłeś swoje życie < a właściwie styl bycia> z powodu jednego filmu??
Właściwie co dokładnie skłoniło Cię do tych zmian??
Oglądałam ten film i pomimo faktu, że mi się podobał- nie widzę w nim przesłanek do zmiany sposobu myślenia, czy też patrzenia na różne rzeczy, ale może to zależy od perspektywy. Dlatego - z czystej ciekawości pytam- co Ty dostrzegłeś w <treści> "American psycho" takiego, co zmieniło Twoje życie?

Zisznak

To proste, zobaczyłem CB i jego prawie idealne ciało w American Psycho , a potem Mechanika gdzie schudł.
Obejrzałem te filmy i postanowiłem pozbyć się kilku kilogramów ( z 120 do 95), zacząłem ostro ćwiczyć (głównie brzuch, pompki, przysiady itp.) Poskutkowało i jestem sprawniejszy niż wcześniej , a przy okazji ograniczyłem spożywanie alkoholu.( wszystko przez ćwiczenia)
W AP jest kilka scen np. jak Patric mówi co robi z rana czy jak ćwiczy. Pomyślałem wtedy , poszperałem w necie odnośnie ćwiczeń CB i powiem szczerze, że Christian prowadził podobny tryb jak Patric , chodzi mi o ćwiczenia i dietę (nie o zabijanie itp. Heheheeh)

Stanąłem przed lustrem i powiedziałam sobie, że mogę, dam radę itd.
Długo to trwało ale udało się (nie mam takiego ciała jak CB w AP ale jak jeszcze popracuje to może się uda)

Cała ta zabawa (bardzo monotonna) trwała z 9 miesięcy (podczas studiów miałem blisko na siłke to spędzałem tam po półtorej godziny dzienni no i do tego poranne treningi , rozciąganie i czasami pływalnia) do tego doszła praca w Anglii gdzie można ( i to bardzo ) schudnąć.


Dominfilmfan

Nie obraź się kolego, ale jeżeli jakiś aktor jak mówisz "odmienił Twoje życie" to chyba coś z Tobą nie tak...
Wracając do Twojego pytania, który aktor zmienił moje życie? żaned!...żaden aktor ani film nie jest w stanie tego zrobić...moje życie to moje życie, wiem co chce osiągnąć i w jaki sposób...

Dodam że wyczyn CB wcale nie jest rewelacyjny, zobacz jak Edward Norton "przytyrał" do American History X...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones