Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Teraz taka afera z Bale'm i od razu ludzie dają mu tu ocenę 1/10 i ten świetny aktor spada w klasyfikacji. To jakieś nieporozumienie, takie wydarzenia nie powinny mieć wpływu na jego ocenę jako aktora, a ta niewątpliwie powinna być wysoka. Ludzie zastanówcie się co robicie!

CopperPeaker

Dla mnie to jest tak samo nie zrozumiałe, jak jego pozycja w piątej setce...

Są dwa filmy, po których to może się zmienić [będą]:
Public E. i Terminator.

yunazz

Teraz jest 420, a jeszcze dwa tygodnie temu był 200 (i tak za nisko!!). Też uważam, że prywatne sprawy nie powinny mieć wpływu na ocenę zdolności aktorskich, tym bardziej, że przeprosił publicznie co wg. mnie jest trochę śmieszne bo to są problemy tych dwóch panów. Nikt do końca nie wie jak było, ale etykietkę psychopaty łatwo przylepiać.
Będzie teraz pożywieniem dla plotkarskich gazet, które do tej pory nic na niego nie miały, a od teraz to już zamęczą człowieka. To kwestia czasu aż oskarżą go, że znęca się nad żoną albo jeszcze coś gorszego - PARANOJA!!!!!!!

CopperPeaker

taka afera przeciez nie moze ujsc plazem!!!!!

chcemy wiecej szokujacych wiadomosci!!!!!


ludzie niestety siedza i ogladaja caly dzien mtv oraz programy typu mam talent i potem kazda taka afera to dla nich zajawka na miare wierzy eiffla.

CopperPeaker

bo oni myślą (?), że to zły człowiek jest..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones