Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Temat kieruję do damskiej części :) uważacie go za przystojnego czy nie koniecznie ? Pozdrawiam :)

pakula118

Zdecydowanie uważam go za przystojnego. ;)

Ciri94

Jak wyżej:D

velours

Jest może nie tyle co przystojny, ale pociągający.

pakula118

przystojny, pociągający, magnetyzujący, czarujący, najlepszy!

cczarnaa

popieram!

cczarnaa

zgadzam sie :D

pakula118

popieram
jak dla mnie najlepiej wygląda z wąsem ;D

pakula118

Zdecydowanie nie. Wygląda na takiego... wymuskanego. Zbyt wymuskanego.

pakula118

przystojny....;)

pakula118

Jest bardzo, bardzo przystojny i bardzo, bardzo pociągający!!!

pakula118

nie jest specjalnie przystojny ale zdecydowanie ma w sobie cos pociągającego :-)

pakula118

Dla mnie Christian Bale jest bardzo przystojny, pociągający ale nie tylko w sensie fizycznym. On ma po prostu to "coś" co sprawia, że jest wyjątkowy. Oczywiście jest czarujący. Ma niesamowite oczy,które sprawiają,że nie można od niego oderwać oczu. Jego głos jest bardzo seksowny.
Mogłam bym tak w nieskończoność wymieniać dlaczego jest przystojny, niezwykły.

pakula118

Przystojny w niebanalny sposób, mniam

adriannao

Zdecydowanie jest przystojny, ma w sobie to coś :)

pakula118

O tak, podpisuję się obiema rękoma pod powyższymi postami (większością:D). Osobiście uważam, że Bale jest BARDZO przystojny. Tyle w temacie.

pakula118

....zależy,czy w Twej wersji słowa -przystojny- kryje się coś więcej.W pewnym sensie jest,tzn.mimika,gesty,sposób mówienia,poruszania się,uśmiech +wygląd....tak,można powiedzieć że jest przystojny :-) ale tylko wtedy jeśli jest to naturalne....Nie od dziś wiadomo że aktor a by zareklamować swoją osobę nie ma nabytych gestykulacji,uśmiechów itp.a wyuczone...mam jednak nadzieję że nie wszystko jest sztuczne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones