Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Co prawda jeszcze tych nagród nie dostał ale jest w tym roku coś takiego jak rok temu z Christophem Waltzem. Bale dostaje za rolę w filmie "Fighter" po kolei wszystkie możliwe nagrody :
- Boston Society of Film Critics Award
- National Board of Review
- Washington DC Area Film Critics Association Award
Do tego nominacje do Satellite Award (19 grudnia dostanie tą nagrodę) i do Złotego Globa (w styczniu dostanie tą nagrodę).

Podsumowując - brawo Christian, nareszcie pokazałeś tym wszystkim niedowiarkom którzy gówno wiedzą o aktorstwie kto tu rządzi.

Waclaw

Dokładnie! , a na dodatek zgarnięcie tych nagrod zamknie geby wszystkim tym kretynom którzy sa zwolennikami teorii "ze nie jest dobrym aktorem bo nagrod nie ma ,a krytycy go nie doceniają"

pzdr

Gen_Cietrzezwiew

Jeżeli dobrze pójdzie dostanie nagrodę Screen Aktors Guild Awards w swoje urodziny :) Wreszcie został doceniony. Gratulacje !!!

Waclaw

Również uważam, że Christian to tegoroczny pewnik. Zapewne zostanie nagrodzony, a mi nie pozostaje nic innego jak tylko obejrzeć "The Fighter" i przyznać rację wszystkim krytykom. A co do przyznania mu SAGa w urodziny - to byłoby miło :)
http://www.youtube.com/watch?v=H6gIc_8pXUI
Link dla wszystkich entuzjastów xd

Waclaw

ojej, byłoby bardzo fajnie. swoją drogą mnie urzekł rolą Reznika w "Mechaniku"- za każdym razem gdy oglądam ten film, upewniam się w przekonaniu, że Bale jest naprawdę wartościowym aktorem, kochającym to co robi, a nie tylko pieniądze.

Waclaw

A ja nie mogłam uwierzyć ze dostał nominację, oczywiście ciesze się i szczerze mu życzę wszystkich nagród, ale i tak obawiam się że tylko na nominacjach się skończy.
Obym się myliła.

__luthien__

Niepokojące jest to, że do Złotych Globów w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy razem z Bale'm nominowany został Michael Douglas, który jak wiadomo jest chory na raka. Wydaje mi się, że to może mieć wpływ na werdykt.

Mrs_Shooter

Nie sądze żeby to miało wpływ - Michael Douglas ma już Złotego Globa na koncie a poza tym jego rola w sequelu "Wall Street" jest za słaba nawet na nagrody pocieszenia :P Jak dla mnie nie ma dyskusji i już wygrała globa i oscara Bale :P

Waclaw

I na to liczę. Tak mi przyszło do głowy.

Waclaw

Odświeżam temat :P
Rola Christiana Bale'a była jak zwykle kapitalna i dostał zasłużonego Oscara. Brakuje mu jedynie BAFTY ale tutaj chyba widze spisek Brytyjczyków którzy postanowili nie nagradzać Anglika który już od paru lat gra tylko Amerykaninów :P

Tak czy owak jedyny w tym roku Oscar z którego się naprawde ciesze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones