Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Facet ma opanowane do perfekcji 3 miny. Charakterystyczna maniera robienia ustami
dziubka owocuje seplenieniem, które śmiało może doprowadzić widza do gwałtownego
rozwolnienia. Widoczne szczególnie w Prestiżu.Oprócz tego facet cały czas ma minę
obrażonej primadonny, nawet w filmach gdzie jest to zupełnie nieadekwatne do roli.
Natomiast daje mu spore propsy za przyjęcie takiej dawki sterydowej przy jakiej pokazał się
w batmanie, chociaż pewnie mnóstwo ludzi uwierzy, że to 5 posiłków dziennie i 4 godziny na
siłowni. Aż dziw, że jego organizm wytrzymał taki przyrost wagi od czasu Mechanika.

Torchia

Wątpie aby Ci ktoś odpisał, po prostu na idiotów i trolli już nikt nie reaguje, musisz wymyśleć cos lepszego, moze jakiś pseudointeligentny wywód, co Ty na to?

WarriorsOfAden

Wpisanie się do tego wątku podważa Twoją wiarygodność. Musze to jeszcze przemyśleć. Odezwę się do Państwa !

Torchia

3 opanowane miny = ocena 3 ?

Torchia

koles, widac wyrazne ze masz nierowno pod deklem :D

Pan_Bimberek

Pewka :)

Torchia

ciesze ze jestes tego swiadom :D

Torchia

http://3.bp.blogspot.com/_c6TeS5v8HVM/TUvhmaaMW1I/AAAAAAAABy4/sKDDVXa41uA/s1600/ american-psycho.jpg

arietem

Haha, dobre;) Bale jak dla mnie jest świetnym aktorem, ale wiadomo - są różne gusta i każdy lubi co chce!

Torchia

Niestety, lecz pełna zgoda.

Torchia

Nie wiem, chyba z ta trojka za bardzo pojechales... Pazurze moglbys dac 3, ale Bale jest spoko aktorem. Na pewno nie bedzie nigdy w swiatowej czolowce (pod wzgledem samej gry, nie mowie tu o forsie), ale gra przyzwoicie i ma przeblyski prawdziwego talentu. Choc miejsce w pierwszej setce zaskakuje, ale przeciez to ranking popularnosci a nie wybitnosci.

jasiu15

Wiadomo, że moja ocena jest przesadzona. Moje oceny często nie są równomierne. Pazurze mógłbym dać np. 6 podczas gdy Bale ma 3. Ale to inna szóstka i inna trójka. Bo Bale dla wielu jest aktorem na 10 i gwiazdą nieproporcjonalnego formatu. Trójka jest przesadzona umyślnie, bo jest wystawiona aktorowi wobec którego oczekiwania są niepomiernie większe niż np. Pazurze. W podobny sposób oceniam filmy. Czasem niezłemu filmowi dam 6, a szmirze 10. Po prostu oceniam to wszystko w troche innych kategoriach.

Torchia

Moim zdaniem Bale to bardzo dobry aktor pokazał to w filmie Fighter, za którego dostał oskara :) nie był tam przystojny, ale zagrał wiarygodnie i dobrze to właśnie są te przepłyski talentu ;) Świetnie zagrał Batmana i wielu ludzi sądzi że trudnoo komuś innemu bedzie mu dorównac .A porównywanie Pazury do Bale'a jest naprawde kiepskie . Co do rankingu moim zdaniem zasłużył na to miejsce.
Poza tym popieram wypowiedź DuffyCompany"Haha, dobre;) Bale jak dla mnie jest świetnym aktorem, ale wiadomo - są różne gusta i każdy lubi co chce!"

jasiu15

pazura to bardzo dobry polski aktor.

Torchia

temat slaby jak pedal.
bale to jeden z miszczuniow.tyle ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones