Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Wiem, że może to i naiwne i głupie i nie znam sie. Jak w ogóle tak moge myśleć ale...Po obejrzeniu 'harsh times' po raz kolejny przestraszyłem sie Bale'a bardzo, psychol jakich mało. A na ekranie to nawet bardzo mało było kreacji, tak przekonujących. Następnie przypomniałem sobie 'american psycho', kiedy to Bale'a przestraszyłem sie po raz pierwszy. Te dwie podobne do siebie w pewnym stopniu role, skłoniły mnie do zastanowienia sie jak to możliwe, że Bale jest tak genialny w graniu niezrównoważonych psychicznie. Jest tak fenomenalny jakby sam był niezrównoważony. Dopiero dzisiaj przesłuchałem sobie słynnego już nagrania z planu i... strach ogarnął mnie już na maxa :D

wlochacz

Z nim jest jak z Jackiem Nicholsonem, on w tych filmach gra po prostu Siebie:-) Obejrzyj Sobie Lśnienie, rola Torrenca jaką stworzył Jack....psychopata jakich mało...jest tam scena kiedy Jack przygląda się na bawiącą się żonę z dzieckiem w labiryncie...zobacz na jego wyraz twarzy..aż mnie ciarki przeszły, psychopata doskonały...już nie wspomnę o roli Jokera...wiadomo, że Nicholson to furiat w życiu osobistym, ile razy miał już sprawę o pobicie żony, oskarżenia o gwałty itp itd...oczywiście nie mówię, że Bale taki jest, i nie odmawiam mu talentu aktorskiego Nicholsonowi, bo stworzył też fantastyczne kreację ludzi 'normalnych'(Bale też), ale na pewno impulsywność i krewki charakter pomaga w rolach ludzi niezrównoważonych psychicznie, przecież Bale też swa matkę i siostrę pobił, choć chciały wymusić od niego kasę, jednak już wiemy, że ma "charakterek" co udowodnił ostaniu na planie T:S...mimo to i tak go uwielbiam, to mój favourite aktor i zagra mam nadzieję, że stworzy jeszcze dużo niesamowitych kreacji...już się nie mogę doczekać Public Enemis!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones