Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Obejrzałam z nim 6 filmów:
Batman - początek
Mroczny Rycerz
Mroczny rycerz Powstaje
Prestiż
Wrogowie Publiczni i
Terminator Ocalenie
I muszę przyznać, że ten facet jest zarąbisty, ma talent i problem tkwi w tym, że nie wiem, do
jakiego filmu mam się teraz z nim zabrać.
Jakie filmy z nim polecacie oprócz tych które obejrzałam?

moni16

American Psycho, jedna z jego najlepszych ról.

moni16

American Psycho - obowiązkowa pozycja fanów Bale'a, moim zdaniem najlepsza jego rola, masterpiece, poza tym wygląda tam jak młody bóg ;)
Equlibrium
Wzgórza Hollywood
Rescue dawn (Operacja świt)
Mechanik - również obowiązkowa pozycja, z tym że wygląda tutaj hmm..sama zobaczysz, w każdym razie polecam bo film jest nieziemsko dobry, tylko dołujący nieco.
3:10 do Yumy - osobiscie nie przepadam za tym filmem, ale warto obejrzec chocby wlasnie dla samej roli Bale'a, z Russelem Crowe stworzył fajny duet

z ponadobowiązkowych to:

Velvet Goldmine - dziwny film, z czasów gdy Bale nie był jeszcze "gwiazdą", wręcz powiedziałabym że dość awangardowy, ale obejrzyj gdy już skonczysz ogladac powyzsze filmy:)

poza tym Shaft - nie przekonal mnie ten film
harsh Times - nie widzialam jeszcze, na pewno zobaczę, podobno dobry

no i młodziutki Christian w Imperium Słonca Spielberga - obejrzyj jako ciekawostkę, film jest super a Christian miał 14 lat:)

liz_6

ahh no i oczywiscie Reign of fire, gra tam z naszą Izabellą Scorupco ;)

liz_6

Naprawdę wielkie dzięki za pomoc, na pewno je obejrzę, gdyż przekonałam się do Christiana w filmie Prestiż, jego gra była wyśmienita, więc jestem przekonana że w tych, które wymieniliście jest tak samo :D

moni16

Jeszcze "Fighter"! W końcu Oscarowa rola ;)

moni16

Polecam "Imperium Słońca" Moim zdaniem jedna z jego lepszych ról, pomimo iż dopiero zaczynał przygodę z aktorstwem :)

moni16

A ja Ci polecam ten: "Jin ling shi san chai". Film jest niesamowity. Najlepszy jaki ostatnio widziałam. :)

użytkownik usunięty
moni16

Swing Kids

moni16

Metroland

moni16

Mechanik, oczywiście. American Psycho, Equilibrium, Imperium Słońca. Najlepiej prześledzić sobie całą filmografię :)

moni16

American Psycho, Fighter, Mechanik. Skoro obejrzałaś z nim już tyle filmów i uważasz go za świetnego, to po obejrzeniu tej trójki uznasz pewnie, że świetny to za małe słowo :)

moni16

Filmy, które należy obejrzeć dla samego Bale to oczywiście obowiązkowy Fighter (genialny, po prostu brak słów) oraz jego pierwsza większa rola w Imperium Słońca. Poza tym, on jest tak świetny, że każdy film z nim staje się miłą koniecznością!

moni16

ogladaj wszystkie ;p zaczynajac od ,, Imperium Słońca''

moni16

Polecam "The Fighter", ale najlepiej by było żebyś oglądała po kolei, wtedy widać jak aktor się zmieni i możesz dostrzec czy staje się lepszy w swoim fachu i czy wybiera coraz lepsze role.

moni16

Equilibrium, całym sercem polecam, film bardzo dobra, jego rola wprost świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones