Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Potrafi zagrać każdą rolę w przeciwieństwie do większości sław.
Za to go uwielbiam.

simon3333

Dokładnie. Wystarczy zobaczyć trzy filmy: "American Psycho","Mechanik" i "Fighter".

_Tyler_Durden_

I wystarczy zobaczyć jak pięknie udało mu się dojść do siebie pomiędzy Mechanikiem a Batmanem. Szalenie go za to cenię. Jest niesamowitym, utalentowanym aktorem, który wkłada 100% siebie w to, co robi. Nie bawi się w żadne półśrodki. Potrzeba nam więcej takich aktorów.

simon3333

DOKŁADNIE... Bardzo go lubię od dziecięcych lat, zarówno jego jak i moich, kiedy to pierwszy raz zobaczyłem go w "Imerium Słosca"... MEGA Zajebisty, różnorody aktor. Bardzo go lubię

simon3333

na wstępie chce podkręślić że lubie postacie grane przez tego aktora
ma rzeczywiscie talent oraz widać lata pracy włożone w jego doszlifowanie
widziałem go w filmacj akcji, dramatach i w thrillerach to już sam w sobie jest szeroki wachlarz:) ale czy ktoś widział go w roli komediowej??

jak_ub

W takiej stricte komediowej to nie, ale myślę że sprawdził się w takich małych komediowych scenach, jak np. kiedy rozmawiał z Paulem Allenem w American Psycho (te ruchy do "Hip to be square"), momenty kiedy uciekał przed matką w "Fighterze" albo niektóre w Batmanie. Jeszcze młody jest, a nuż zdarzy mu się jakaś śmieszna, fajna rola :)

simon3333

podpisuję się obiema rękami ma w sobie to coś że ktoś mu opisuję postać jaką ma zagrać a on dokładnie tak gra dla niego nie roli trudnych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones