Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

obejrzałam już kilka filmów z Balem, ale jak do tej pory tylko w Imperium słońca było słychać brytyjski akcent. wiecie może w których filmach jeszcze? :)

noelismatic

Z silnym brytyjskim akcentem mówi we "Wszystkich małych zwierzątkach".
Polecam, bo to bardzo dobry film...

dzastami

a gdzie mozna znalezc ten film?? bo mialam problemy

Mrs_Shooter

Na pewno jest dostępny w sieci (bez napisów), ale nie jestem w stanie podać Ci teraz żadnego linka...

noelismatic

popieram przedmówcę, a od siebie dodam jeszcze "Velvet Goldmine" ("Idol") i "Metroland"

noelismatic

te filmy, które podaliście "Idol", "Metroland" i "Wszystkie małe zwierzątka" to wyrób brytyjski stąd i akcent pewnie.
dodajmy jeszcze "Księcia Jutlandii"

EwaMonika

dzięki wszystkim za odpowiedzi:)

btw, myślę że akcent utracił bezpowrotnie, bo i w brytyjskich produkcjach już nie występuje, i nawet w wywiadach mówi po amerykańsku. a szkoda!

noelismatic

Sęk w tym że Christian właśnie mówi w wywiadach z domieszką akcentu walijskiego ( bo w Walii właśnie się urodził) Grając w amerykańskich fimach ma czysty amerykański akcent ale prywatnie go gubi. Co bardziej zabawne jego język to mieszanka amerykańskiego z brytyjskim i , a Walijczycy twierdzą że nie używają takiej odmiany angielskiego jaką posługuje się Pan Bale. Wygląda na to że Christianowi trochę się wymiksowały akcenty:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones