Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

To chyba trochę daleko jak dla kogoś kto odrodził Batmana po uśmierceniu go przez choćby Clooneya. Inne filmy też miał dosyć dobre. Rozumiem ponad 100 ale ponad 300. Ktoś go naprawdę nielubi.

Mateo_SF

Batmana jak Batmana, w TDK za dużo do grania nie miał, ale jego poprzednie filmy predysponują go zajmowania miejsce w pierwszej dziesiątce....Odkąd zobaczyłem go w American Psycho to mój ulubiony aktor, mam 90 procent filmów w których zagrał, TDK to jednak nie było kino na miarę jego talentu, ale to też wina scenarzysty, mam nadzieję, że będzie genialnym Connorem, bo ta rola ma cholerny potencjał i wierzę, że tam pokaże swą klasę!

Mateo_SF

Ja jestem bardzo wielkim FANEM CB i uważam że powinien być gdzieś między 150-50 miejscem (za american psycho i mechanika oraz Batmany)

Jest on bardzo kreatywnym aktorem który poświęca nawet zdrowie dla danej roli.

Potrafi zmieniać tonację głosu , wciela się w każdą rolę jaką ma zagrać, daje 100% siebie i potrafi być dżentelmenem ( no nie zawsze heheheheehe).

On ma to coś i gościu jest zajebiście przystojny i dobrze zbudowany a najważniejsza jest dla niego rodzina a nie imprezowanie.

Dominfilmfan

On powinien być zdecydowanie w TOP 10. Niestety, dzieci neo, dawały mu 1/10 za to, że bluzgał na planie. To jest dopiero żałosne.

frankycastle

Pewnie tak k...wa, tylko trzeba takim głombom raz na zawsze wbić do łba że aktora ocenia się po filmografii a nie po plotkach z pudelka. Żenada.

Mateo_SF

ja byłam w szoku jak zobaczyłam na którym jest miejscu!! moim zdaniem jest bardzo dobry. wyobraźcie sobie że takie drewno jak Paul Walker jest 111!!!!!! pewnie głosują na niego zakochane fanki które nie mają pojęcia o grze aktorskiej i patrzą tylko na twarz. to jest poniżające dla tak dobrych aktorów jak Christian. mam nadzieje, że awansuje...

użytkownik usunięty
Mateo_SF

cóż kwestia gustu, do mnie też nie przemawia ten aktor, filmy fakt faktem są z nim bardzo dobre, prócz batmana ostatniego;> ale filmy dzięki którym zasłynął cechowały się jak wyzej zostało wspomnianie ciekawa fabuła, stąd bardziej widza wciągał scenariusz niż rola aktorska

Mateo_SF

O tym samym pomyślałem. Jak dla mnie jeden z lepszych aktorów ostatnich czasów, nie jego wina, że czasami grywa w nie najlepszych filmach, w końcu to praca a praca nie zawsze jest taka, jaką by się chciało, żeby była :)

Mateo_SF

Słuchaj mateo miejsce ma takie bo to jest jeszcze młody aktor. Znajdź w top 100 aktorów urodzonych po 70 roku i zobacz, to raczej trudne. Na top 10 łapią się aktorzy tacy jak właśnie De Niro czy Pacino. Ja sam lubię Bale'a ale do Pacino jeszcze długa przed nim droga to nowy aktor dopiero się rozkręca więc w tym tkwi cały myk. Zobacz np. na Stathama to jest też mega aktor a klasyfikuje się dopiero w 30-stce. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones