Christian Coulson

Christian Peter Coulson

7,9
644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Coulson

w kolejnej ekranizacji Harrego Pottera ! ;)
oczywiście młodego Voldemorta
byłoby spoko;]

zanetkka_90

Nie zagra, David Yates wybrał już kogoś innego.

Scarlett_Angel

To lipa, bo Christian Coulson jest idealny, teraz to już nie będzie takie prawdziwe...

balex

Moim zdaniem Frank Dilane który zagrał 16-letniego Voldzia w ksieciu wypadł całkiem nieźle ale oczywiście nie tak dobrze jak Coulson.

kurczakt2

dla mnie do trochę dziwne że jest dwóch różnych aktorów, bo młody Voldzio z księcia i ten z komnaty chyba byli w podobnym wieku, więc powinni wyglądać tak samo. A Coulson pasował lepiej do opisu w książce.

lizzy09

Coulson to idealny młody Voldemort. Dokładnie takiego sobie go wyobrażałam (no może troszkę inaczej, ale był podobny) - wysoki, ciemnowłosy i te pofalowany włoski :) Cudny! A ten co go zagrał w 6 części, to taki jakiś niedożyty ślimak. Kompletnie nie pasował...

marilyn_6

Christian jest w mojej trójce najprzystojniejszych aktorów i nie wybaczę Yatesowi, że wziął kogoś innego. Fajnie by było, gdyby Rowling napisała książkę o samym Voldemorcie, o każdym etapie jego życia.

użytkownik usunięty
AnneBoleyn1536

Jest przystojny, ale wolałabym, by Riddle'a zagrał Gaspard Ulliel. Był moim zdaniem świetny w "Hannibal Rising" a do roli Voldemorta doskonale by się nadawał. Samej postaci z HP nie lubię i to bardzo. Zwłaszcza w siódmym tomie. Był głupi po prostu ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones