Christopher Eccleston

7,5
8 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Eccleston

Serio, w Doctorze Who jest genialny, teraz oglądam 3 sezon i pomimo iż uwielbiam Davida Tennanta w tej roli to moim Doktorem jest Christopher.
Muszę zobaczyć go w jakieś innej roli

Jacob Voorhees

Popieram, David jest bardzo dobry, ale najlepszy pozostaje Christopher.

Jacob Voorhees

myślałam, że moim ulubionym Doktorem będzie Dawid ale to tym jak się (SPOILER) rozhisteryzował w 4 sezonie - to całe: "ciągle jestem sam", "nie chcę umierać" muszę mu kilka punktów odjąć. i choć nadal uważam, że Dawid jest "brilliant" to teraz idą z Christopherem łeb w łeb :).

dama_kier7

Moim zdaniem cała trójka jest zajebista.
Miałem na początku problemy z zaakceptowaniem Tennanta (jak na ironie, bo czekałem na jego doctora), ale dziś go uwielbiam.

Jacob Voorhees

Ja mam nieustające problemy z akceptacją Smitha, ale Chris i David po prostu rządzą. Nawiasem mówiąc, właśnie odkryłam, że Chris jest wyższy i w ogóle ma prawie metr 90. A jako Doktor zawsze wydawał mi się niziutki xD Chyba przez tą kurtkę....

dama_kier7

lol, przestańcie się już czepiać emo-Dziesiątego, ja go kocham...

nikike

kto się czepia? ja Dziesiątego uwielbiam, z "numerów" 8-11 właśnie Dziesiąty najbardziej mi podpasował. ale prawdę trzeba powiedzieć - pod koniec miał takie depresyjne jazdy, że, mimo całej miłości do niego, powtarzałam: no weź już umrzyj, zregeneruj się i bądź bardziej ogarnięty emocjonalnie ;P.

dama_kier7

Uwielbiam Davida jako Doctora, wg mnie jest na 1 miejscu. Christopher jest na 2. Właśnie odświeżam sobie pamięć, jestem na 2 sezonie i zdanie mam takie samo. U Christophera jako doctora wkurzało mnie jaki miał stosunek do ludzi. Uważał ich za małpy. Ale ogólnie fajnie zagrał, lubię tego aktora.

Jacob Voorhees

Też go uwielbiam jako Doktora. On jest po prostu 'Fantastic'. W ostatnim odcinku 1 sezonu się poryczałam...

Agness_92

mój doctor! <3 Najlepsze jest to że oczywiście zaczęłam Doctora ze względu na Tennanta i jak pojawił się Chris mówię " o nie gdzie jest Tennat?". Zakochałam się w nim od 2 odcinka i jak dochodziło do końca sezonu to mówiłam " o nie, tylko nie Tennant, nie teraz" XD Każdego doctora się kocha ;) I David i Matt bardzo mi się podobają bo każdy jest inny i to jest bardzo fajne! Dodam że ja bardzo lubię jak Tennat się rozczulał nad sobą! Kocham takiego ludzkiego Doctora! David jest od tej pory moim ulubionym aktorem i człowiekiem (bo ma niesamowite podejście do wszystkiego co robi i jest przezabawny!!!) a Chris jest moim ukochanym Doctorem. Ale juz z niecierpliwością czekam na 4 :D

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

Heh myślałem, że jest sam ;) To również moje ulubione wcielenie Doctora. Szkoda,że nie chciał wziąć udziału w specjalnym odcinku, który szykuje się na listopad...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones