Christopher LeeI

Christopher Frank Carandini Lee

8,3
37 655 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Lee

Mam pytanie, czy wiecie kiedy Saruman staje się zły w w/w filmie? Proszę o dokładny opis z filmu. Z góry dzięki :D

kinomaniak162

Saruman stał się zły kiedy w Isengardzie użył Palantíry i skomunikował się z Sauronem. W momencie kiedy się porozumiał zrozumiał, że nie ma nikt szans pokonać Saurona, a więc do Niego dołączył. W filmie pokazane jest to kiedy Gandalf przyjeżdża do Isengardu i Saruman mu wyznaje prawdę oraz każe wybrać. Albo przystąpi do zwycięzców albo ma zginąć. Nawiązuje się pojedynek który wygrywa Saruman. Gandalaf jest uwięziony na szczycie Isengardu. Saruman zapewne daje mu czas do namysłu. Saruman prosi Saurona o wojsko, a ten przesyła ma orki. Orki obracają piękny krajobraz Isengardu w jakieś pustkowie przypominające Mordor. Tworzą zbroje, oręż oraz armię. Następnie Saruman udaje się na szczyt wieży miotając swojego byłego podwładnego Gandalfa i mówi mu aby dołączył do nich albo zginął. W tym momencie Gandalf skacze ze szczytu na wielkiego orła który go zabiera do Rivendell, a Saruman mówi do Siebie: a więc wybrałeś śmierć.


Oglądałem to z 10 lat temu więc mogłem coś pomylić

cavallas

owszem, pomyliłeś coś... orkowie, ORKOWIE, orki to w oceanie pływają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones