Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 836 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Najlepszego, twórz dalej jak najwięcej wspaniałych filmów i zdobądź Oscara w tym roku bo
Ci się należy.

marvolo_1998

Za Dark Knight rises? - Chyba nie...

lukimodrzew

Chyba tak ;d

marvolo_1998

Błąd. Z całą pewnością nie!

lukimodrzew

Błąd. Z całą pewnością tak!

użytkownik usunięty
aga283

Z całą pewnością nie, mimo, że świetny film.

marvolo_1998

Film zajebisty, ale nie.

marvolo_1998

Za jeden ze słabszych filmów Oscara?

lukimodrzew

Dokładnie, to było by nie na miejscu. Chyba, że za efekty.

marvolo_1998

za jaki film niby oskara? moze tdkr dostanie ale za muzyke i efekty ale napewno nie za najlepszy film lu rezyserie

to ze film podoba sie milionom nastolatek nie znaczy ze zasluguje na oskara, inaczej nawet justin bieber i hana montana dostaly by oskara

memento powinien dostac oskara.....

ne0h

Widzę że masz jakiś problem...
Uważasz młodszych za osoby gorsze? Nie wiem uważasz się za lepszego i 'starszego' * chcesz dowartościować się w ten sposób?

* Najczęściej takie krzykacze jak ty okazują się dzieciakiem z gimnazjum, który myśli że jest najmądrzejszy i za wszelką cenę che być ekspertem w każdej dziedzinie.
Pełno takich osób na necie.
Troszki dystansu do siebie trzeba mieć :)

ElTabasco

niepotrzebnie opisales swoja osobe

ne0h

Dokładnie opisałem ciebie.
Bo nie mogę zrozumieć czemu ciągle chcesz pokazać jaki to jesteś dorosły i nie oglądasz filmów PG13.

ne0h

Stwierdziłem swoje zdanie, a to ,że wielu osobom nie tylko nastolatkom film się podoba to nie mój problemu kolego. -,-

marvolo_1998

ile ma pan lat jesli zapytac moge?

bez obrazy dla nikogo ale ludzie w wieku 30lat-wyzej tego nie ogladaja, pozdrawiam








p.s. te pytanie o wiek jest retoryczne

ne0h

W Nicku jest napisane. "bez obrazy dla nikogo ale ludzie w wieku 30lat-wyzej tego nie ogladaja" u mnie osoby na osiedlu mają powyżej 30-tki i jakoś oglądają;)

marvolo_1998

ano, to pozdrawiam dresow, bezrobotnych z osiedla

ne0h

Ależ ty gościu jesteś śmieszny. Obrażasz go po wypowiedział swoje zdanie.
Według ciebie ludzie po trzydziestce którzy oglądają filmy PG13 to tylko dresy i bezrobotni? Filmy są dla ludzi a kategoria wiekowa to tylko podpowiedź dla rodziców biorących młodsze dzieciaki na seans do kina.
To może nas panie wszechwiedzący, najmądrzej i 'dorosły' oświecisz nas i powiesz jakie filmy mogą oglądać 'dorośli'?
Sorry ale da mnie jesteś tylko 'gimbusem' (nie lubię tego określenia bo to nieprzyjemne gdy jedzie się \nim po wszystkich dzieciakach które chodzą do gimnazjum ale w indywidualnych przypadkach taki jak twój pasuje jak najbardziej) , który za bardzo wczuł się w swoją internetową rolę dorosłego ;]
Jak pisałem wcześniej trochę dystansu.

ElTabasco

juz mowilem raz panu ze nie musi mi pan opisywac swojej osoby bo to tylko niepotrzebny spam i naucz sie szanowny panie czytac bo 10 razy podkreslilem ze memento to najlepszy film nolana i to takie filmy ogladaja ludzie inteligentni

ne0h

Ale jesteś śmieszny ;) Po 1. Spójrz na premiere ,gdzie było mnóstwo osób dorosłych, po 2. Skąd wiesz ,że są to dresy? może lubią takie filmy , widocznie wszystko wiesz -,- po 3. Nie są bezrobotni może ty nim jesteś ??

marvolo_1998

masz racje, nie sa to bezrobotni tylko twoi starsi koledzy majacy 17/18 lat ktorzy powtarzaja po raz kolejny 3 klase gim

lepiej sie ucz a nie trac czasu filmy i internet

ne0h

Nauke mam we wrześniu . "Masz racje, nie sa to bezrobotni tylko twoi starsi koledzy majacy 17/18 lat " jesteś śmieszny, moi koledzy nie powtarzają klas, może ty je powtarzałeś , do tego jednak bym się skłaniał. ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones