Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 890 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Na razie, mając do obejrzenia tylko "Śledząc" stwierdzam, że ten reżyser nie ma słabych filmów, są tylko dobre i te lepsze. A już "Prestiz" to arcydzieło :) Oby tak dalej, panie Nolan!

HankMoody

ja ja, też go bardzo lubię ;))

użytkownik usunięty
HankMoody

Też go lubię i uważam, że obecnie nie ma sobie równych
Najniższa ocenę jaką wystawiłem jego filmowi to 8/10 (nie oglądałem Śledząc i Bezsenność) Natomiast za najlepszy jego film uważam Memento które jest wprost genialnym kinem i najbardziej wyróżniającym się z pośród jego filmów.

Ma chociażby bracia Coen czy Paul Thomas Anderson, nie mówię, że są ewidentnie lepsi, ale z pewnością prezentują równie wysoki poziom co Nolan, co do PTA to może nawet ciut wyższy...

użytkownik usunięty
DLoN92

Biorąc pod uwagę filmografię i to co reżyserzy wnieśli nowego do kinematografii na przestrzeni ostatnich lat stwierdzam że Coeni jak i Paul Thomas Anderson nie mają startu do Nolana.

HankMoody

Po obejrzeniu Śledząc utwierdzisz się w przekonaniu że nie ma słabych filmów, Following jest bardzo dobry, a trzeba pamiętać że to jego pierwszy film i robiony na wpół amatorsko:) najsłabsza choć i tak bardzo dobra jest 'Bezsenność' ale to jedyny film Nolana, do którego nie pisał scenariusza

HankMoody

Chętnie podyskutowałbym na temat jak bardzo przesadzacie ale nie mam ochoty słuchać bluzgów

użytkownik usunięty
Marcinekk

''nie mam ochoty słuchać bluzgów'' - podaj jakiś argument co do Nolana, to może jednak podyskutujemy

HankMoody

Slabych moze nie, ale duzo przecietnych. Prestiz byl dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones