Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 936 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan
AnthonyCole

Aaa niech to wyprzedziles mnie :) Jednak ja tez dolaczam sie do zyczen. Oby tak dalej master Nolan :) Najlepszego !!!

AnthonyCole

Nasz mastermind urodziny dziś obchodzi!

AnthonyCole

Również dołączam się do życzeń :) życzę aby zdobył oscara za Interstellar.

wrzeluk

Oscar za Interstellar musi być.
Trochę spóźnione,ale lepsze takie niż w ogóle ;)
Wszystkiego najlepszego,jeden z najlepszych reżyserów wszechczasów.

użytkownik usunięty
transformers567_fw

W pełni się z Tobą zgadzam! Ten człowiek to geniusz, kocham wszystkie jego dzieła. I każdego dnia błogosławię go za to, że w ostatniej części trylogii o Batmanie wprowadził postać Johna Blake'a, mojego ulubionego bohatera wszech czasów :-)
A co do ''Instellar'', ja również mam nadzieję, że Nolan otrzyma za to dzieło Oscara. Powinien otrzymać tę nagrodę już kilka lat temu, choćby za ''Incepcję''. Według mnie, zasłużył na statuetkę dużo bardziej niż Tom Hooper. A tu niespodzianka- brak nominacji dla Christophera...
Podsumowując, choć życzenia są spóźnione : 100 lat, mistrzu, obyś kręcił jak najwięcej wybitnych dzieł. Czekam na nowy film z niecierpliwością i, choć nie lubię s-f, jestem pewna, że będzie to kolejne arcydzieło. I szkoda tylko, że Nolan nie nakręci już żadnego filmu o Batmanie...

użytkownik usunięty

A ja życzę mu żeby zmienił zawód, bo wg mnie jest cienki.
A tak na marginesie to, z tego co wiem, to Interstellar nie miał jeszcze premiery, a już wszyscy krzyczą że to będzie wielkie dzieło i że powinien dostać Oscara. Prawda jest taka że jakby wam Nolan wcisną w usta g.ówno to zajadalibyście się ze nim smakiem i powiedzielibyście że jak ta czekolada wyśmienicie smakuję. Tak więc choćby najnowszy film Nolana byłby totalnym ścierwem to ludzie i tak się nim zachłysną i będą bić konia podczas seansu z zachwytu. Nie powiem Nolan ma dobre pomysły, ale nie potrafi ich odpowiednio wykorzystać, i posuwa się w stronę totalnej komercji. Czyli mówiąc krótko i bardzo ogólnie jest kiepski.

Mam nadzieje że nie zmieni zawodu i będzie dalej z taką częstotliwością wypuszczał swoje filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones