Christopher NolanI

Christopher Jonathan James Nolan

8,7
30 828 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Christopher Nolan

Memento, Prestiż, Bezsenność - to były niezłe filmy, z pomysłem, ciekawe, wciągające. Batmany tak jak inne komiksy są jedynie efektowne, ale śmiertelnie nudne.

patryk_z_wawy

Bezsenność to film z pomysłem? Remake czyli raczej odpada. Prestiż to adaptacja powieści. Memento najbardziej pomysłowe i naprawdę nie wiem jak jego Batmany można uznać za nudne.

użytkownik usunięty
neo_angin

Normalnie, każdego bawi co innego, tylko żeby to zrozumieć trzeba przyjąć do świadomości że istnieją ludzie o odmiennych 'preferencjach' i że istnieje świat poza Rotten Tomatoes które nie jest alfą i omegą świata filmu . Ciebie zadowalają Batmany Nolana, a kogoś (podaje byle jaki przykład) Ojciec chrzestny.
A Bezsenność jest niezła, dobry thriller ale też chwilami wkrada się nuda.

Mam Ojca ocenionego na 10 co widać w moim profilu. Zresztą co mi tu wyskakujesz z RT skoro ja stwierdziłem po prostu 2 fakty. Film który jest remakiem nie może być oryginalny i to się też tyczy dosyć wiernych adaptacji powieści.

użytkownik usunięty
neo_angin

Problemy z czytaniem? Ojciec chrzestny był przykładem o czym zresztą wspomniałem. Po za tym gdzie ja napisałem że Bezsenność jest oryginalna? Napisałem że to niezły thriller. Ja o gruszce a ty o pietruszce. I jeszcze coś, mam gdzieś co oceniasz i jak oceniasz. Nie interesuję się ocenami użytkowników i tobie też to radzę. A co się tyczy RT to zwyczajnie stwierdzam fakt, jak tylko się da to dajesz link i piszesz jak to prawdziwi, wspaniali i nieomylni recenzenci ocenili film. Prawda jest taka że jesteś frajerem który musi się powoływać na zdanie krytyków. A gdy oceniają inaczej niż ty to od razu są snobami i się nie znają. A zresztą z kim ja gadam, rozmowa z tobą daje tyle samo co rozmowa z twoim kumplem od 'rozyebywania trolli' na forum Drive, czyli 0wner2. Jak grochem o ścianę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones