Christy Carlson Romano

Christy Michelle Romano

6,8
294 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christy Carlson Romano

w "Stevensach" to ona zupelnie inaczej wyglada... a tutaj... no, napatrzec sie nie moge;)
anulka

Miyu67

W "Stevensach" wygląda bardzo ładnie i bardzo naturalnie. Są odcinki, ze wygląda naprawdę bajecznie...właśnie dzięki tej naturalności. Lekki makijaż, lekko podkręcone włosy a ileż w tym magii i uroku!!

Miyu67

W "Stevensach" wygląda bardzo ładnie i bardzo naturalnie. Są odcinki, ze wygląda naprawdę bajecznie...właśnie dzięki tej naturalności. Lekki makijaż, lekko podkręcone włosy a ileż w tym magii i uroku!!

Miyu67

W "Stevensach" wygląda bardzo ładnie i bardzo naturalnie. Są odcinki, ze wygląda naprawdę bajecznie...właśnie dzięki tej naturalności. Lekki makijaż, lekko podkręcone włosy a ileż w tym magii i uroku!!

Kristofer

jakby co to nie jestem jakiejś innej orientacji;) Po prostu ona jest badzo ładna:)

Miyu67

A zy to ta laleczka co w Mirrors 2 głowę ucięło w łazience ? Ta z super ciałkiem ?

wrotek

O, właśnie to ona. Tej sceny to ja długo nie zapomnę:) A ciało ma niesamowite.

Heatseeker

To co chcesz zachowac :) glowe czy reszta :D poki ciepła

wrotek

E już chyba trochę za dużo czasu minęło:) Wystarczy mi stop klatka i maksymalne zbliżenie na jej zajebisty tyłeczek. Piękne ujęcie...

Heatseeker

Pewnie szarpał byś jak reksio szynkę :)

wrotek

Nie pogardził bym, nie powiem:)

Heatseeker

Moge popatrzec ?

użytkownik usunięty
Miyu67

Ładna dziewczyna, prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones