Cillian Murphy

8,9
81 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Ma taka jakas ciekawa twarz:) w batmanie byl swietny,chociaz gdy zakladal ten worek na glowe to juz nie tak bardzo :P w dziewczynie z perla nie pasowaly mu te dlugie wlosy:P mam nadzieje ze sie ze ma zgadzacie:) Fajny aktor i obiecujacy talent

Lara810

Wlasnie fajne mial te dlugie wloski.I w ogole byl tam taki slodziutki, niewinny i kochany. Nic tylko przytulic.
Lubimy go bo fajny jest... i zona sie przyjemnie nazywa wiec wporzo :)

teneniel

hehe... przyznam szczerze i bez bicia, ze w jego wypadku nie śledziłam długo jego kariery... zachowałam się trochę puściutko, bo obejrzałam z nim najpierw batmana, a potem przypadkiem wylądowałam na seansie Red-Eye, i został moim ulubionym (i przyznam się też, że super z niego ciacho), ale teraz już grzecznie odrobiłam zaległości i mogę się pochwalić, że widziałam z nim więcej filmów.. :D

teneniel

hehe... przyznam szczerze i bez bicia, ze w jego wypadku nie śledziłam długo jego kariery... zachowałam się trochę puściutko, bo obejrzałam z nim najpierw batmana, a potem przypadkiem wylądowałam na seansie Red-Eye, i został moim ulubionym (i przyznam się też, że super z niego ciacho), ale teraz już grzecznie odrobiłam zaległości i mogę się pochwalić, że widziałam z nim więcej filmów.. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones