Cillian Murphy

8,9
81 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cillian Murphy

Nie grał przypadkiem epizodu w Sherlocku BBC?
W pierwszym odcinku, wydaje mi się, że wcielał się w rolę kolegi jednej z ofiar - tego chłopaka w deszczu. Co o tym myślicie?

iwonka55880

I mam pretekst do powtornego odbejrzenia odcinka. Sprawdze i doniose ;)

JaneHasford

I jak?:P sprawdziłeś już? xD

Azejzel

Jestem prawie pewna, że to on, ale ktoś inny musi to jeszcze potwierdzić :)

iwonka55880

Jejku, faktycznie niesamowicie podobny! Jestem gotowa w pelni podzielic twoje zdanie poza jedna watpliwoscia-w momencie krecenia tego odcinka byl juz dosc popularnym aktorem-czy w takim wypadku dostalby tak niewielka role? A, i ma rowniez absolutnie brytyjski akcent, ale akurat to, to mogl grac, prawda? Powiem ci, ze nie wiem... Gdybym umiala bez watpliwosci poznac go po glosie... ;)
Jakby ktos sklanial sie ku potwierdzeniu naszych watpliwosci, to jest to 4 minuta.

JaneHasford

Mnie się też wydaje, że gra on w jednym odcinku "Jak poznałem waszą matkę'' dokładnie ucznia Teda w s5o10- ''the window'' szukałam tutaj, ale nic nie znalazłam

iwonka55880

LOL, myślicie, że nie byłaby to szeroko rozpowszechniona informacja gdyby on grał w Sherlocku? Rozbawiłyście mnie teraz. To na pewno nie on.

Elizabeth_89

Sprawdź, a potem pisz. Poza tym, to tylko domysły, od tego jest chyba forum, prawda?

iwonka55880

Sprawdziałabym gdbybym musiała. Poza tym, że praktycznie znam całą obsadę na pamięć to chłopak w deszczu jest zbyt młody, żeby grał go Cillian. Ciekawe cameos aktorów którzy pojawiają się w serialu są powszechnie znane. I w zasadzie to sprawdziałm kto go gra- chłopak nazywa się Sean Young :) Proponuję najpierw samemu sprawdzić niż snuć takie domysły.

Elizabeth_89

Masz rację, ale jakby tak spojrzeć, to są całkiem podobni ;)

iwonka55880

Nie widziałam tego serialu więc nie wiem, ale zdarza się, że aktorzy pod pseudonimem grają małe epizody w serialach tak dla żartu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones