Claire Forlani

7,6
7 342 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Śliczna i utalentowana. Właśnie tak powinna wyglądać kobieta, ma taką subtelną a zarazem pociągającą urodę.

henryktudorosmy

Popieram, w filmie Joe Black który przed chwilą skończyłem oglądać porwała moje serce.

Redthinline

Przepiekna

Redthinline

Moje też!:)

henryktudorosmy

Pełna zgoda.

MartiniKS

Przyłączam się!

henryktudorosmy

Dokładnie!

trytefild

piękna jest i zjawiskowa ! ale nic pozatym :(

piotrexo

To już kwestia upodobań

henryktudorosmy

Nieladna. Makijaz... Dobrze , ze go wymyslono. Mezczyzni sie nie znaja. Znam takie pieknosci, przy ktorych ona jest niezauwazalna, i to pieknosci bez grama makijazu, piekne rysy twarzy, to cos, subtelnosc. Wiem, ze wszyscy sie zachwycaja nia po jej " subtelnosciach" w Joe Black, ale kazda kobieta taka bylaby, gdyby wymagala od niej zagranie takiej roli. Na codzien jest masa takich kobiet, zapewniam, subtelnych, delikatnych. Nie wiem w jakim srodowisku obracaja sie mezczyzni zachwycajacy sie nia i jej subtelnoscia, ale w moim swiecie takie kobiety, takie zachowanie subtelne, delikatne jest norma.

henryktudorosmy

jaka tam śliczna... Szczena kwadratowa jak u terminatora..

henryktudorosmy

Za Jej oczy dalbym się posiekać

Kubus73

Witam w klubie.

henryktudorosmy

Piekielnie piękna i równie piekielnie niezdolna. Bóg jest sprawiedliwy :)

piciu6

No właśnie. Jestem normalnym facetem i ogromnie mnie kręci jej uroda. Ale nie czyni mnie to ślepym na fakt ubóstwa jej warsztatu, który ledwie wyrasta ponad warsztat naturszczyka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones