Claire Forlani

7,6
7 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

STRASZNA wiadomość dla FANÓW I FANEK Claire Forlani. Podabno nasza ładna idolka wychodzi za mąż za aktora Keanu Reevesa. Piszcie jakie sa wasze uczucia po tej wiadomości!!!
Isia (fanka)

domisia50

z tego co wiem Keanu Reeves jest bardzo szczesliwy z Diane Keaton, wiec to bylo by co najmniej dziwne ;)

domisia50

z tego co wiem Keanu Reeves jest bardzo szczesliwy z Diane Keaton, wiec to bylo by co najmniej dziwne ;)

domisia50

z tego co wiem Keanu Reeves jest bardzo szczesliwy z Diane Keaton, wiec to bylo by co najmniej dziwne ;)

flexia

O jezu, to ty masz przestarzale informacje, oni nie sa razem(diane i keanu) wszystkie ich wspolne fotki pochodzily z filmu, oni temu zaprzeczaja!

Mona

wlasnie ze temu nie zaprzeczaja, bo Keanu w wielu wywiadach podkreslal ze jest z Diane bardzo szczesliwy i planuja malzenstwo...

domisia50

To nie możliwe. Keanu chodzi przeciesz z Sandrą Bullock.

i_v_

a wogóle to Keanu jest fajny co z tego jakby wyszedł za Claire?

why_nOt

Keanu bardziej pasuje do Sandry Bullock.

mate21

A w ogole to Claire i Dougray Scott planuja sie pobrac, a nie Claire i Keanu.

domisia50

a mi to zwisa czy jest z diane, z sandra, claire, czy bradem pittem... to chyba jest ich prywatne zycie, nie?

domisia50

Siems :)
Boże ziom grubym nietaktem jest wypytywać cudzych ludzi o ich uczucia !! Przemyśl to !!

domisia50

no prawdziwa tragedia :P nic tylko isc sie powiesic bo dwojka aktorow chce sie pobrac :D [o ile chca, ale to chyba nie jest wazne z kim są tylko jak graja i w jakich filmach:P]

a tak btw to ona wcale za piekna nie jest wiec raczej wspolczulabym juz keanu [mniam] jesli by mnie to interesowalo :D

mikeko

Claire i Keanu dalej razem???no cóż pasują do siebie(ciesze sie ich szczesciem)

sikorka06

Małe sprostowanko domyślam się,że ku uciesze fanek(i fanów...)Keanu:)Claire jest zaręczona z brytyjskim aktorem Dougray'em Scottem,którego możemy obecnie oglądać w trzeciej serii Desperate Housewives:)

monaLIZA

naprawde?

Claire_Forlani

Kurwa co z ludźmi sie dzieje, no już drugi taki debilny temat dzisiaj najpierw jak wpadłem na temat u Haydena Christensena, o boże on sie żeni o nie ratunku to mnie to rozjebało ale jak wpadam na coś podobnego to już jest jakieś żenujące i wcale nie śmieszne.

Pozdro.

RATUNKU POŁOWA LUDZI NA ZIEMI SIĘ CHAJTA O KURWA NIE !!!!!!!!!!!!!!!

Mateo_SF

ja jestem po rozwodzie!!! porozmawiajmy o tym

użytkownik usunięty
domisia50

o Boze!

ta brzydula z Keanu???

nigdy w zyciu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones