Claire Forlani

7,6
7 472 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

Jest na tej liście ale szkoda że tak nisko. Myślę że powinna być przynajmniej wyżej niż Merryl Streep

CWOrange

O mój Boże... Ty chyba żartujesz! Za co niby powinna być wyżej od Meryl Streep? Za Hooligans? Czy może za równie wybitny Medalion? Hę?

aster

Raczej chodziło mi o urodę aczkolwiek w Joe Blacku zagrała całkiem całkiem. Masz rację w Hooligans zagrała przeciętnie. Medalionu jeszcze nie oglądałem.Co do Meryl Streep nigdy nie podobała mi się ani jako kobieta ani jako aktorka. Raczej była tłem dla Roberta de Niro,Nicole Kidman.Chociaż podobała mi się wyjątkowo z filmu o rzece z kevinem Baconem.Ma niższą średnią od Claire tylko dlatego jest wyżej bo trochę więcej osób na nią zagłosowało. Ale trzeba przyznać że Meryll ma bogatszą filmografię wielokrotnie była nominowana do oscara raz go dostała. Wiele innych nagród. Może rzeczywiście było to niefortunne porównanie. Ale Claire jest młoda życiowe role jescze przed nią.

CWOrange

przecież rankingi aktorów to nie konkurs miss universum! wielcy aktorzy potrafia tworzyc genialne kreacje mimo otoczki zewnetrznej.

CWOrange

Popieram. DaBem jej 10 za Joe Blacka i komedie boys and girls

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones