Claire Forlani

7,6
7 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Forlani

UWAGA! teraz oto napisze niepochlebny komentarz na jej temat. prosze o laskawosc w wytykaniu mi mojej 'slepoty' w delikatny sposob.
otoz ona wcale mi sie nie podoba. bezbarwna, moze dlatego ze widze ja ciagle w tej samej dennej roli zamartwiajacej sie i takiej bez charakteru. 'ni w dupe ni w oko' jak to mowia;]
a teraz Wy, fani i tym samym zupelnie nietolerancyjni ludzie mozecie mnie wbić na pal i obrażac ile chcecie;)

doncia32

Widzę, żeś kolego obejrzał świeżo film i czym prędzej chciałeś pochwalić się swoją konstruktywną opinią. Pytanie - po co? Ja osobiście nie znam tej aktorki i ani ją chwalę ani ganię. Tylko po co Ty wypisujesz swój bełkot? A co do Twoje ślepoty to myślę, że pół biedy gdybyś naprawdę był ślepy. To da się leczyć. Głupoty nie.

dedz

To, że ktoś ma inne zdanie od twojego to znaczy, że jest głupi? Żenada.

dedz

mój drogi "dedz". po pierwsze, kazdy moze miec swoje zdanie, ktorym chce sie podzielic. po drugie nie jestem glupia. po trzecie, czym mnie rozbawiles do lez, moze nie zauwazyles ale jestem DZIEWCZYNA, wez daj spokoj z tekstami typu "kolego" <hahaha> serdecznie pozdrawiam!

doncia32

Oczywiście!! Jest beznadziejna i gra niesamowicie smętnie. Już na sam jej widok ja wraz z mamą mamy odruch wymiotny...Gdzie ona uczyła się aktorstwa??!
Masz całkowitą rację i wcale nie świadczy to o Twojej ślepocie, bo był to normaln, obiektywny komentarz. ;) Pozdro

eyjafjallajokull

podpisuje sie pod tym. Nie mogłam jej znieść w Joe Black i wkurzało mnie jak ciągle mrużyła te swoje piękne oczy...

doncia32

doncia32 przyznaje Cie racje !! jak ja tej kobiety nie lubie to masakra!! ciagle gra tak samo, bezpłciowo, bez charakteru, ciagle placzaca.. jezu jak ja widze to rece zaciskam w pięść, zakazałabym wszystkie filmy z nią, a odcinki CSI : NY z nia bym wyciala z listy emitowanych odcinkow

doncia32

dedz - nie masz racji, gdyz to jest normalnie skonstruowana opinia autora tego tematu dotycząca tej "aktorki"... Zgodze sie z wami, twierdzac, iz gra ona nie tyle tak samo, co "płacząco"... To chyba wina jej oczu i wyrazu twarzy... Rola w "Hooligans" wygladala praktycznie tak samo jak w "Joe Blacku"!

MegaTM

100% sie z toba zgadzam. obejrzalam oba te filmy i wlasnie na ich podstawie stwierdzilam ze W MOICH OCZACH jest ona fatalna i bezbarwna. pozdrawiam:*

doncia32

O jaaa :D Claire Forlani to moj ideal kobiety :) No i jest swietna aktorka .

Don_Salvatore

Gratuluję (braku) gustu, w jednej jak i drugiej kwestii. Ale to częste u facetów...

akvarko

Twierdzisz, ze faceci nie maja gustu do kobiet? To dlaczego Bog ojciec was tyle narobil? Oczywiscie zeby bylo z czego wybierac:D

Rafcyk

Widzę, że Tobie za to mądrości nieposkąpił.

akvarko

Don Salvatore ma racje. Claire Forlani jest po prostu piekna i tego nie zmienisz. Co najwyzej mozesz zrobic sobie z 40 operacji plastycznych i mooooze tak bedziesz wygladac jak opuchlizna zejdzie. A na temat jej aktorstwa to ekhm... No comment.

Rafcyk

hej hej nikt po tobie nie jedzie i ty tez nikomu nie wrzucasz. na tym forum nie wiemy jak wygladamy wiec nie mozesz wyglaszac tekstow typu: moze jak sobie zrobisz 40 operacji to bedziesz do niej choc troszke podobna. troche tolerancji i przyzwoitosci przede wszystkim!

Rafcyk

z drugiej strony widze ze masz bardzo zmienne poglady gdyz 13 wrzesnia pisales cos zupelnie innego nieprawdaz?:> ;)

doncia32

Greturt najwyraźniej zmienia płec, bo kobieta zmienną jest...

doncia32

Spoko. Juz stopuje. Co prawda czasami jestem frustratem, ale szowinista zadnym nie jestem. Przez co poniektore znajome jestem strasznie wyczulony i jakiekolwiek oznaki feminizmu (nawet jesli nie sa w zamysle) dzialaja na mnie jak plachta na byka. Przepraszam. Co do zmiennosci. Pisalem 10 wrzesnia i nie wspomnialem o urodzie tylko o rolach z jakimi ja kojarze.

Rafcyk

dziękuję:) mam nadzieje ze nie wyczułeś u mnie feminizmu, gdyz takowego u mnie brak. pozdrawiam!

doncia32

I bardzo dobrze:D pozdrawiam.

Rafcyk

Mnie osobiście do feminizmu dużo brakuje, przykre że tak to odczytałeś. Niemniej pozdrawiam.

akvarko

Bylo minelo. Przeprosilem. Ja tam nic przykrego w tym nie ma. Po prostu chyba moglem cos mylnie odebrac.

Rafcyk

To kwestia gustu i smaku, czy jest ładna czy nie. Osobiście nie wypowiem siię na ten temat, szkoda czasu. A, że jest to strona filmowa i komentuje się tu głównie filmy/reżyserke/aktorstwo, to powiem, że aktorka z niej marna.

No, ale widzę, że Cię dotknęłam, auć. Jesli o mnie chodzi nie masz się co denerwować, już mnie tu nie ma, dbam o brak próchnicy.

Szczrze - szkoda by mi było równiez pieniędzy na te 40 operacji plastycznych, by wyglądać tak jak ona. Uch.

doncia32

Dziwi mnie Twoje stwierdzenie, że jest taka bezbarwna, mając w swojej wizytówce fotkę Hugh Jackmana... To przecież najlepszy przykład aktora maxi bezbarwności! Może i owszem przystojny, ale nic więcej. Zwrciłam na niego uwagę w Prestige, byłam zauroczona wiec szukałam filmów z jego udziałem i tu doznałam mega rozczarowania wciąż te same minki, gesty.

sylbow

Może ja się po prostu jeszcze nie znudziłam "tymi samymi minkami, gestami"?

doncia32

Popieram doncie. Taka druga Meg Ryan. Wiecznie zlamane serce i smecaca, beczaca pietrucha...

doncia32

Co tu dużo mówić, po prostu się z Tobą zgadzam c:

akvarko

e tam ;) szanuje wasze zdania ale dla mnie ona jest The Best, virus daje jej mocne 8+ na 10 a to już znaczy wiele ;) pozdro

doncia32

Nie przekreślajmy jej tak szybko, może jeszcze coś pokaże... mam nadzieję, że nie tylko goły tyłek i zapłakane oczęta ;) Poczekajmy aż dostanie dobrą rolę i zobaczymy co potrafi. Narazie... oj kiepsko, ale chociaż miło popatrzeć ;)

doncia32

tekst w stylu: "mozecie mnie wbić na pal i obrażac ile chcecie;)" jest troche śmieszny.. każdy ma swoje zdanie i w żadnym wypadku nie powinien być za nie obrażany czy coś. tobie koleżanko się ta aktorka nie podoba, moim zdaniem fajnie zagrała chociażby w filmie "meet joe black". to na tyle..;) pozdrawiam

droida

Ten tekst jest prawdziwy, nie śmieszny. Ludzie nie powinni byc obrażani za poglądy, ale jednak są i bardzo często widzę to na forach. Życie... ;-) A tak właściwie oglądałeś może "Hooligans"? Przypatrz się jej roli, może coś Ci się skojarzy? Film "Meet Joe Black" jest naprawdę godny uwagi, jej postac w jakimś stopniu także. Chodzi mi o to, że w każdym filmie gra tak samo! Pozdrawiam serdecznie;)

doncia32

Taka karma,chca ja w takiej roli,a na dluzsza bede,cene wynosi wiecej,utrata powazania.
Zaszufladkowanie,przypiecie etykiety!

Eric_Ponti

tam mialo byc zamiast bede-METE ::):):)PRZEPRASZAM

doncia32

I ty masz zdjecie Hugh Jackmana,a chcesz ,zeby ci cos wbijac:/


To Twoja opinia,ale racje ma wiekszosc...nie jest bezbarwna,to bdb. aktorka.

Eric_Ponti

Przepraszam Cię bardzo, ale jeśli chcesz gadać o Hugh Jackmanie to nie na tym forum. I przestań oceniać mnie przez pryzmat tego zdjęcia. To moja wizytówka i nie ma nic wspólnego z tym, jakie mam o niej zdanie. Naprawdę próbuję nabrać cieplejszych uczuć do niej, oglądam wytrwale odcinki CSI z nią. Może rola jej życia jeszcze przed nią..?

doncia32

Masz rację, nie powinnam tego tu pisać. Ale jakoś nie mogłam się powstrzymać..:-)
A oglądałeś Joe Black lub Hallam Foe?

sylbow

;-)
Oglądałam "Meet Joe Black". Film świetny, jej rola też. Ale potem to samo zobaczyłam w "Hooligans" i to mnie niemiło nastawiło.

PS. To już druga pomyłka jak widzę, więc podkreślam: jestem DZIEWCZYNĄ. Skrót od imienia Dominika brzmi Donia, a koleżanki jeszcze w podstawówce dołożyły 'c' między literki. I tak zostało Doncia. :-)

doncia32

A to sorki, nie zobaczyłam znaczka wskazującego płeć, zobaczyłam fotke Jackman'a no i poszło...
Faktycznie w filmach na ogół jest delikatna i krucha (choć w Hallam Foe już nie) i to niektórych może drażnić. Mnie póki co nie bo podoba mi się, również jej przymrużone oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones