Claire Trevor

Claire Wemlinger

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/46737/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":497,"rate":7.843058350100604,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/46737/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":6,"rate":7.333333333333333,"desc":"ocen"}}]
7,8
497 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Trevor
  • z "Dyliżansu".Teraz takie aktorki już się nie rodzą,a szkoda.Dziś wystarczy pokazać kawałek dupy i cycka by rozbłysnąć w branży filmowej,A talent gdzie?Cyba między nogami...Szkoda słów.

• Drago94 Dyliżans to do tej pory chyba jedyny film , w którym ją widziałam., ale zrobiła na mnie wrażenie. Bardzo podobała mi się jej gra. Bez zbędnych gestów samym spojrzeniem grała świetnie.

• Drago94 Takie aktorki teraz też się rodzą(np Charlize Theron), ale mamy inne czasy, czasy gdzie nagość nie stanowi żadnego tematu tabu.