Claudia CardinaleI

Claude Joséphine Rose Cardinale

8,0
4 056 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claudia Cardinale

Chciałam założyć ten temat, nie wiedziałam tylko gdzie i padło na Claudię.
Uważam, że aktorki dawnego ekranu nie tylko były przepiękne, ale miały w sobie dużo klasy i stylu oraz charakter. Teraz może kobiety też nie są brzydkie, ale nie posiadają tego.
Spójrzmy chociażby na Claudię Cardinale czy Ginę Lollobrigidę, nie tylko zniewalająca uroda, ale talent, skromność i klasa.
Już nie będzie takich DIV ! Dlaczego ?
Wydaję mi się, że tamte kobiety były bardziej skryte i tajemnicze, wtedy żadne tabloidy nie pisały głupot. Były mądre i inteligentne nie dzieliły się swoim życiem prywatnym.
Jestem kobietą i bardzo tęsknię za tymi diwami ! Dlaczego dzisiaj już takich nie ma ! Nie ma na kim czerpać wzór ! Nie ma żadnej kobiety, która wniosłaby nowy styl itp. !
Nie wiem dlaczego, ale takich kobiet już nie będzie.
Dzisiaj kobiety są ładne, zgrabne, ale nie mają tego czegoś, są bez klasy.
Nie chciałam nikogo tutaj urazić, ale czuję, że tak naprawdę jest.
A Wy co myślicie ?

Claude_Claude

AMEN!

Zgadzam się z Tobą całkowicie! Ale dodam od siebie, że wtedy aktorki były naturalne i dlatego piękne! Dziś to wszystko nafaszerowane jadami kiełbasianymi i innymi świnstwami kukły woskowe, na które się patrzeć nie da!

A Claudia Cardinale, Brigitte Bardot, Ursula Andress, Virna Lisi czy Jean Seberg to prawdziwe ponadczasowe piękności kina i nikt nigdy nie przebije Ich blasku!

bardotek69

Cieszę się przynajmniej ktoś się ze mną zgadza !
Kiedyś kobiety to były prawdziwe Diwy

Claude_Claude

Było kilka włoskich piękności z tamtych lat. Cardinale z nich wszystkich była najlepszą aktorką, wystarczy tylko popatrzeć w jak wybitnych filmach zagrała. Klasy chyba też miała najwięcej.

Co do stwierdzenia, że dawniej to kobiety miały klasę, owszem, ale nie tylko kobiety, ale ogólnie kultura była wyższa, więc silą rzeczy kobiety miały więcej klasy, ale mężczyźni też. Dlatego wszystko było lepsze, filmy, muzyka, ludzie.

Dzisiaj czasy są dekadenckie, co tu dużo mówić. Na szczęście mamy filmy z tamtych lat!

Claude_Claude

100 % racji dla autorki tematu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones