Clive OwenI

7,9
26 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen

Podoba mi się że nie jest poprawiony chirurgicznie. Ma duży nos i uszy a jest 100 razy przystojniejszy od innych bo ma prawdziwy wygląd i naturalną mimikę.

banta

święta racja, szaleję za tym aktorem tak bardzo, że nawet nie potrafię obiektywnie ocenić jego gry. gdybym zobaczyła kogoś takiego na żywo w pubie to pewnie bym szybko uciekła, śliniąc się i czerwieniąc, zachwycona, podniecona i zawstydzona :D ale bez obaw, mieszkam w polsce :D

ferrrara

Sugerujesz, że w Polsce nie ma przystojnych mężczyzn tylko same paszkwile? :D

użytkownik usunięty
Rebreg

https://pl.wikipedia.org/wiki/Paszkwil

ferrrara

Mam tak samo jak Ty <3 uwielbiam Go

ferrrara

Gdzie leży "polska"?

banta

Zdecydowanie się zgadzam. Bardzo męski, przystojny. Do tego ma swój styl. Niemal w każdym filmie gra siebie,co niekiedy przeszkadza mi u innych, ale nie u niego. Przeważnie widzimy go w zmiętym prochowcu. W garniuturze, ale nie w jakimś przesadnie eleganckim . Zegarek na skórzanym pasku dodaje mu intelektualnego zarysu oraz pasuje do ogólnego wizerunku. Z zarostem. Bystrym i zatroskanym wzrokiem. Prawie zawsze walczy z systemem, z sobą z innymi. Chce prawdy,żąda jej za każdą cenę. Lubię myśleć, że w prawdziwym życiu jest równie intensywny..mmm. Czysty seks.

Biankka

Cóż...facet z "krwi i kości" a nie jakiś laluś...pozdrowionka :)

johnmclane

i meski glos ;)

banta

Ogólnie ma to coś, co zwraca uwagę, fajny gość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones