Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 674 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Najpierw nie mogłam oderwać od niego wzroku... Narysowałam jego portret aż 3 razy i zamierzam to zrobić jeszcze raz:) Jest idealnie męski zwłaszcza w naturalnym kolorze włosów, z lekkim zarostem (np:Hart's War). Ale nie mogę znieść w nim kilku rzeczy. Po tym co przeczytałam o nim wydaje się być zwykłym alkoholikiem o wspaniałych umiejętnościach aktorskich, po prostu - zwykły facet... Ale rozwalił mnie kiedy zobaczyłam jego dłonie, istna katastrofa... On ma długie paznokcie :/ Chyba często robi sobie wizyty u kosmetyczek :D W każdym bądź razie, szacunek za talent, za to, że jest "twardy" no i za jego wspaniale męską twarz.... :)

gothia

Zapomniałam dodać - jeżeli ktoś ma ochotę sprawdzić wersję Farrell'a na moim szkicu, niech wpadnie na: www.gothia.blog.pl
Polewej stronie - dział pt: Tak rysuję... No i tam trzeba sobie Colina znaleźć :) Miło mi będzie jak wpadniecie do księgi gości :)
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
gothia

Nie martw się. NIE JEST ALKOHOLIKIEM:) Jeżeli jego ktoś nazywa alkoholikiem to każdego Polaka moznaby tak nazwać:) ON jest z Irlandii, a Irlandczycy słyną z zamiłowania do piwa:) Podobnie jak Polacy:) Nie martw się, bo nie ma czym:) Don't worry be happy!!! :D Colin jest fajnym gościem, bardzo go lubie, jest niezwykle uzdolniony, a co do procentów przystojności to dla mnie Brad Pitt lepszy jednak, ale różni ludzie - różne gusta:) Farrell jest naprawdę FAJNY!!! :D

a niech tam sobie pije :).......ważne że gra i robi to dobrze....
co do paznokci to w jakimś filmie pokazali jego dłoń i zobaczyłam długi pazur :/.......myślałam ze mi sie przywidziało, ale jednak nie...

PS. dla mnie brad zaraz za colinem :D

gothia

Dla mnie Colin jest ponad wszystkimi...:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones