Colleen Marie Haskell

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/42307/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":153,"rate":6.555555555555555,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/42307/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":4,"rate":7.75,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
6,6
153 oceny gry aktorskiej
Colleen Haskell
Urodziła się w Bethesda w Maryland w USA. Uczęszczała do żeńskiej, katolickiej szkoły, którą ukończyła w 1994 roku. Już wtedy jej pasją była praca w teatrze (interesowała się światłem, dźwiękiem i scenografią). Po szkole średniej studiowała na Uniwersytecie Georgii. W miedzyczasie uczyła się (6 miesiecy) w Londynie. Po podróży do Ghany, zachodniej Afryki i Francji wróciła do USA i zaczęła studiować grafikę komputerową w Miami.
W 1999 roku idąc ulicą przypadkiem usłyszała, że jest nabór do programu "Survivor" . Postanowiła spróbować. Aby wziąć w nim udział zrezygnowała ze studiów. I mimo że nie wygrała miliona dolarów została ulubienicą telewidzów i zaskarbiła sobie sympatię wielu ludzi. Niedlugo później dostała rolę w filmie "Zwierzak" [01], w którym zagrała obok Roba Schneidera. Wypadła na tyle dobrze, że otrzymała następne propozycje - m.in. pojawiła się w dwóch serialach tv: "Just Shoot Me" [02] i "Maybe It's Me" [02].
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 6 grudnia 1976

miejsce urodzenia: Bethesda, Maryland, USA

wzrost: 165 cm

W 1998 roku ukończyła licencjackie studia teatralne na University of Georgia w Athens (Georgia, USA).
Odrzuciła udział w sesji rozbieranej dla magazynu Playboy, choć gaża wynosiła 100,000 $
Brała udział w "Survivor: Borneo". Jest to pierwszy sezon amerykańskiej wersji Ryzykantów
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych