Corin HardyI

5,0
224 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Corin Hardy

jak można było dać panu "nikt" reżyserię nad zakonnicą ? Jaki reżyser taki film

magik30

Nie zawsze daniu panu "nikt" wielkiego projektu jest równe z katastrofą. Idealnym przykładem jest zeszłoroczne "To". Nagrał ją reżyser mający za sobą tylko 1 film - "Mama" który został bardzo chłodno przyjęty. A jednak okazało się, że "To" zostało bardzo ciepło przyjęty przez krytyków.

Milka124

fakt "to" to udany film. Myślę sobie ze tu chodzi o to że Wan bardzo mocno podniósł poprzeczkę i tu jest problem. Nie wiem czemu odpuścił zakonnicę, podobnie jak obecność 3 też już nie będzie reżyserował :(. Wiem ze zajął się Aquamenem, szybcy i wściekli szału nie zrobili w jego reżyserii.

magik30

Te uniwersum bez Wana ma niestety średnie szansę na bycie porządną serią bo jak dla mnie tylko Obecności były dobre :/

Milka124

zgadzam się - annabelle 1 i 2 porażka, zakonnica mogła byc hitem bo i muzyka i sceneria mega ale bez składu i ładu to koszmarna gra aktorska.

magik30

Annabelle może porażką nie było, ale no był bardzo przeciętny (zwłaszcza 1 bo 2 była nieco lepsza). Ale Zakonnica no nie wyszła :/

magik30

Ten ,,pan nikt" nakręcił w 2015 znakomity horror ,,The Hallow", a to, że ,,Zakonnica" wyszła jak wyszła, jest raczej winą oklepanego, pozbawionego potencjału i świeżości uniwersum. W temacie opętań wszystko zostało już powiedziane.

Celestern

znakomity horror "z lasu"....
oklepane uniwersum ....
w temacie opętań wszystko już zostało powiedziane.....

hmmmm no tak... w rzeczy samej. Dziękuje za informację w sprawie reżyserii "the hallow" już mamy odpowiedzieć dlaczego zakonnica jest taka słaba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones