Cormac McCarthy

Charles Joseph McCarthy Jr.

6,1
165 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby Cormac McCarthy

No Country... było świetne ale Droga to mistrzostwo świata

użytkownik usunięty
Carlitos

Droga to kawał porządnej prozy. Bez owijania w zbędną bawełnę. Tak powinno się pisać książki ;)

popieram, popieram. Szkoda ze film troche zawiodl mnie

użytkownik usunięty
Carlitos

To w takim razie weź się za "Krwawy południk" - to dopiero mistrzostwo.

Krwawy Południk i Przeprawa!

Marcineusz_Zet

"Krwary Południk" genialna, niesamowita książka. Chce reżyserować wersje kinową :) Czy kiedyś powstanie?

RealKalps

Kto chce reżyserować? Ty?

perun_6

No chyba wyraznie napisalem. Nawet wtedy trybily mi polskie znaki z telefonu wiec ...problemy z rozumieniem tekstu ? Nie szkodzi :-) Pozdrawiam.

Carlitos

wczoraj skończyłem czytać Drogę, naprawdę jest to jedna z najlepszych książek jakie czytałem... już mam chrapkę na kolejne dzieła Cormaca

Carlitos

Przez te trzy lata przeczytałem wszystkie wydane w międzyczasie książki Cormaca i muszę przyznać, że to literatura nieprzeciętna.

Carlitos

mój też, jak na razie za najlepszą uważam krwawy południk, a czytał ktoś najnowszą Suttree?

Carlitos

uwielbiam McCarthy'ego. Polecam Suttree, szczera do bólu, wcale nie zabawna (nie wiem czemu tak piszą na okładce) opowieść o człowieczeństwie. Dobrze, że jego książki stają się coraz popularniejsze, bo przed ekranizacjami nawet nie były w Polsce wydawane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones