Courtney Love

Courtney Michelle Harrison

7,5
1 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courtney Love

Wokalistka jednego z najlepszych zespołów grunge'owych, jedna z niewielu kobiet, które zapisały się w historii muzyki rockowej, dobra aktorka, która ma na koncie nominację do Złotego Globu, a mimo to i tak najbardziej znana jest jako wdowa po Kurcie Cobainie.
Osobiście cenią ją sobie jako artystkę dużo bardziej niż jej przereklamowanego męża.

rollingstonesid

Weszłam, żeby tutaj napisać to samo :) z ust mi to wyjąłeś!
Szkoda, że rozkwit jej kariery miał miejsce w latach 90. i od jakiegoś czasu dzieje się mniej ciekawie. Niemniej Love jest niesamowicie utalentowana, o czym przekona się każdy, kto odsłucha Live Through This albo Pretty on the Inside i obejrzy choćby 20 godzin czy Skandalistę Larry'ego Flynta.
Ostatnio oglądam filmy tylko dla Courtney Love, dzięki czemu natrafiam na małe perełki, na które bym w innym przypadku nie zwróciła uwagi.

rollingstonesid

Tez tak sadze :) utalentowana aktorka i miala swietny zespol .Mam dosyc tych tepych ludzi ,ktorzy mowia ,jaka to ona jest zla ,wciagnela Kurta w heroine (choc wlasciwie bylo odwrotnie ) i go zabila -,- .Mysle ,ze to wlasnie dzieki niej przezyl az 27 lat .Bardzo silna kobieta ,duzo przeszla w zyciu ,a i tak wszystkiego czego sie dorobila przypisuje sie jej mezowi .I sadzi tak fanka Nirvany ! (zeby nie bylo ,ze wszystkie fanki i fani Nirvany sa nimi zaslepieni :D )

rollingstonesid

Taaak, Courtney Love jest IMO bardzo utalentowana. W sumie, jestem ogromną fanką Hole od kilku lat, nawet na koncercie byłam, a... Nirvanę sobie też bardzo cenię, także to nie jest standard, że fani tych zespołów się nie lubią. Hole to jeden z ważniejszych zespołów jeśli chodzi o grunge oraz rozpowszechnienie "nurtu" riot grrrl. Ponadto Courtney to po prostu artystka, tworzy dobre teksty i zanim totalnie alkohol i ogólny hardkorowy styl życia zniszczył jej głos, to umiała się naprawdę dobrze drzeć. Cieszę się, bo teraz wraca do życia muzycznego, koncertuje i nawet wydała dwa nowe single. Pozostaje tylko czekać na kolejny koncert w Polsce albo przynajmniej bliżej nas... Bo aktualnie jest w Australii. :)

rollingstonesid

bez przesady; to nie ta liga

schschfikation

No raczej, ze nie ta liga. Courtney o klasę wyżej :)

użytkownik usunięty
rollingstonesid

Mądre słowa.

rollingstonesid

Uważam tak samo, zdecydowanie niedoceniana, myślę, że wiele osób nie może spojrzeć na jej twórczość obiektywnie i zraża się po samych opiniach, czy zraża się do jej sposobu bycia, bo trzeba przyznać walnięta to ona zawsze była i jest :) Osobiście ją uwielbiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones